• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Svítí kontrolka červený klíč / red key / výměna mikrospínače na klice dveří

Ted bych potreboval sehnat tu gumovou krytku co cumi z kliky...
Tak až se ti to povede, tak dej vědět, ale obávám se, že takhle samostatně nepůjde sehnat...
Já jsem ten mikrospínač zvrchu celý zapatlal silikonem a dal jsem ho i dovnitř tý gumy. Ale zatím nevím, jaká bude životnost.
Bez silikonu se starou gumou to bylo sotva pár měsíců...
Teď mám u řidiče už s tím silikonem a zatím drží asi půl roku..
Tak uvidím, jak dlouho to přežije..
 
Predbezne se ptam, jestli by mel nekdo zajem o nahradni dil na zamykani auta pres keyless. Objednal jsem z Japonska vic kusu , tak uvidime kolik bude vysledna cena s postou a clem...

mazda-gv8c584bx-1495097166162-big.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Predbezne se ptam, jestli by mel nekdo zajem o nahradni dil na zamykani auta pres keyless. Objednal jsem z Japonska vic kusu , tak uvidime kolik bude vysledna cena s postou a clem...
Mám už ty gumičky tvrdý a popraskaný, ale zatím ta poslední oprava drží.
Ale jestli to zase začne zlobit, tak už bych asi taky šel do výměny celého tlačítka a třeba by byl na chvilku pokoj...
 
Pls help! Mazda 6 GH 2.5 - svití klíček na palubce, nejde centrální odemikaní - startování tlačítkem funguje. Anténky zkontrolovány, fungují. Diagnostika nic neukazuje. V mazdě nevědí... Nemáte s tím někdo zkušenost, případně kontakt na servis, kdo by mi poradil? Moc díky!
 
Oba dva kliče nefungují... nejdříver bylo podezření, že je to klíčema, ale signál vysílají... tak že jsme v pasti a nevíme jak dal... :-/
 
Zkotroluj gumičky na klikách. Podle me bude u spolujezdce děravá vadný dveřní spínač. JEden clen tu objednala náhradní. Tak se ho zeptej kolik che za jeden kus. Bude muset dodělat dveře ale výměna toho tlačila je nejdodusi a taky nejlevnější. Do Mazdy nejezdi. tam te budou tahat za most a nakonec budu chci vyměnit řidiči jednotku.

zeptam se uplne blbe ...zkousel jsi druhy klic ?
Ritchie kolik ches za jedno tlačítko?
 
Problém je v tom, že to auto chci koupit a pán co ho prodává řekl, že to opraví, že to bude banalita, ale teď vidíme že není a jsme zase na začátku.
Tak právě nevím jestli do toho jít i se slevou že si to opravím sám a nebo ne. Aby to pak nestálo balík.
To že nejde centrál právě nikdo nikde nepíše... ty ostatní chyby jsem četl. Klika,anténky atd... Anténky jsou v pořádku.
 
Pokud chces mít jistotu tak se panem domluv na napichnuti na diagnostiku. nebudete hádat, Pokud mají možnost tak at to propojí s Bosch diagnostikou a ve confortni vybavení se nachází Keyless kde doopravdy najdete co to je. Pokud ho kupujes tak bude vedet na cem jsi.
 
V mazdě mají diagnostiku ne? Pokud by tam byla chyba tak to řeknou... zkoušel jsem i jinou a ta byla bez chyby. Zítra tam zajedu a zeptam se, ale prý neví cím to je. :-(

Tak kontroloka svítí červeně, teď koukám na fotku...
 
Poslední úprava:
Zalezi co chteji najit. Sami kluci na foru ti reknou ze jsou servisy a "servisy". Ja po opakovaných pokusech s autorizaky jsem to vzdal. Pokaždé oprava o nice ma tisíce létaly. Po me chtěli nejdříve vyměnit cely kelyles system. Nakonec jsem jinde přisel na to ze je to v klice spolujezdce a nakonec jsme si to opravil sam s cenou 50 kc za součástku a 4 hodin práce s rozebranim. Na to ze chtěli nejdříve skoro 20 tisíc pak za kliku 6800 bez dane bez barvy a me naučilo ze co si sam udělám je možná nejlepší. Limitem zde je zvedak
 
Rozumím, proto bych rád našel cestu, jak na to mohu přijít po vlastní ose.... Komu zavolat, kam to dovezt nebo kdo mi poradí.
Ještě mě napadlo, že na diagnostice nám to ukazalo nějakou chybu s alarmem... nemůže to s tím nějak souviset?
 
To je dost těžké uved od kus jsi kde je auto. Pak věřím ze někdo i z clenu doporuci dobry servis.
 
Praha - západ... momentálně je Mazda v Mazdě na Kladně

Teoreticky, pokud bude potřeba nová jednotka... myslím že tam jsou dvě, tak dá se sehnat třeba z vrakáče a spárovat s klíčema, nebo je to problém a musí se to řešit komplet nový?
 
Poslední úprava:
Back
Top