• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

To je Starouš. Jiný pivčo už nepiju. Po Kozlovi mě bolí hlava, po Plzni mě ráno bolej svaly a klouby, po Krušovicích se pos...., po Starobrnu mě bolí močák při čůrání a po Budvaru mě chytá žlučník.
 
Nebo se jen tak ožrat a pak ti už vedro nevadí a neřešiš v noci nespavost. Ty rána to je pak jiná .:D
 
Tak dneska zakoupeno u meho oblibeneho prodejce. Vi ze mam radsi sladsi rumy tak mi to doporucil. No musim rict ze je ten rum jinaci nez ostatni sladke rumy ,jsou tam takove netypicke chute ktere znam z vetsiny sladsich rumu. Kazdopadne je velice dobry a sladky takze doporucuju protoze je to fakt zajimavy rum.
 

Přílohy

  • bumbu.jpg
    bumbu.jpg
    50,6 KB · Zobrazení: 33
Tak dneska zakoupeno a otestovano :) Prirovnal bych to chutove blizko tomu minulemu BUMBU. Takze taky doporucuju tem co maji radsi nasladlejsi rumiky.
 

Přílohy

  • gold-of-mauritius-0-7l-40-0.jpg.big.jpg
    gold-of-mauritius-0-7l-40-0.jpg.big.jpg
    39,1 KB · Zobrazení: 25
Poznatek letošního roku. Velké řetězce začínají masivně prodávat ,,lepší" rumy typu Malteco, El Dorado, Don Papá( Billa) ¨, i 15y varianty.
 
Tak dneska zakoupeno u meho oblibeneho prodejce. Vi ze mam radsi sladsi rumy tak mi to doporucil. No musim rict ze je ten rum jinaci nez ostatni sladke rumy ,jsou tam takove netypicke chute ktere znam z vetsiny sladsich rumu. Kazdopadne je velice dobry a sladky takze doporucuju protoze je to fakt zajimavy rum.

Jo Bumbu, první "lepší" rum co jsem ochutnal a nasadil laťku proklatě vysoko :)
 
Souhlas s @Vitus, co jsem viděl, tak je to v Tescu a spol. dost předražený. Ale je fajn, že se aspoň rozšiřuje povědomí o těch rumech...
 
Back
Top