• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Vaše oblíbené večerní aditivum

Včera přišel, tak si večer dopřeju. Předchozí láhev (Presidente Marti 23) padla za tatínka co nám tento měsíc odešel. :( Tak teď něco sladkého.
Uprimnou soustrast . Jinak pro mne je Presidente Marti taky dost sladky, i když je hodne koreneny...
 
Já jsem vlastenec, tak jsem si nalil Republiku, a pomodlím se za její (a naši) budoucnost ... chtěl jsem pokračovat, ale nebudu sem tahat politiku.
 
v duchu připiji na Vaše zdraví

i na Tvoje! :)

moje oblíbené večerní aditivum je poslední dobou Aperol Spritz. Italové postavili na naší oblíbené sjezdovce v Alpe Lusia Bellamonte krásnou novou restauraci http://www.chalet44.it ve velkém stylu a co mě tam krom skvělého jídla naprosto nadchlo byl točený Aperol i Prosecco :) Do hezké skleničky na noze a kupodivu na rozdíl od restaurací kolem, kde dávají Ap.spritz do silnostěnné sklenice na grog i o éčko levnější.

IMG_1021.jpeg
 
Tak dneska koupeno a momentalne testovano, za dve hodky uz bude veselo :D. Jinak velice prijemny lehce nasladly rumik z Panamy za celkem solidni cenu... Doporucuju.

contadora-15y-0-7l-40-0.jpg.big.jpg
 
Koukám, že tady jedou hlavně rumy :D Já jsem spíše na "kokoňáky" ale tentokrát mě dost příjemně překvapila Metaxa 12Y, ke které jsem se náhodou dostal, neboť kdysi to byl docela hnus, ale tato je srovnatelná s francouzskými cognacy! Každopádně No.1 jsou pro mě bubliny :)
IMG_20190416_121238.jpg IMG_20190416_121908.jpg
 
Poslední úprava:
Včera jsem byl na důkladné garanční prohlídce ve (whisky) Marpek baru. Aditiv tradičních značek na ošetření motoru bylo mnoho. Zpátky jsem šel opatrně na jedničku, abych nepopletl nožky, přestože pěšácké dálnice byly čtvrtprázdné :)
Tento servis velmi doporučuji.
 
Předevčírem jsme byli s kámošem opět pročistit sání v Praze U Voraře, kde mají solidní výběr rumů, a i když jsem spíše na koňáčky jako @Freys , tak jsme zase tři druhy ochutnali. A potvrdil jsem si, že pro mě je nadále jedničkou Zacapa 23y. Ale Doorly XO a Appleton (tuším 18y) jsou celkem nedaleko v závěsu. Takže @Vitus nejen že se Zacapou nedá nic zkazit, mému pohonu se dá udělat móc dobře. Myslím, že @AlesM nebude litovat.
 
Metaxa je pro me dobra i ta zakladni 5*, nedavno jsem chutnal i 7*, taky dobra a 12* si necham na priste :)
Mě právě ty 5/7 a to je už hódně dávno připomínaly všechno možné jen né cognac, ale ta 12 je fajn a budeš určitě spokojenej ;)
 
Back
Top