• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Vrzganie niekde od prednej napravy

Tak mě nepomohlo ani nasazení těch chráničů na tlumiče. Ale dělá mi to při otáčení volantem doleva slyším vrzání od pravého kola.
Máš doma nějaký mazivo ve spreji ? Třeba jen nejobyčejnější WDčko nebo něco podobnýho ? Zkus s nim pořádně vystříkat až téměř "vytopit" horní uložení tlumiče (udělej to na obou stranách). Pokud to pomůže i nepomůže,tak ti pak písnu co s tím dál ;)
2016-Mazda-CX-3-JY-26-1024x682.jpg
 
Máš doma nějaký mazivo ve spreji ? Třeba jen nejobyčejnější WDčko nebo něco podobnýho ? Zkus s nim pořádně vystříkat až téměř "vytopit" horní uložení tlumiče (udělej to na obou stranách). Pokud to pomůže i nepomůže,tak ti pak písnu co s tím dál ;)
Zobrazit přílohu 14054
Honzo dík, hned jak večer pojedu z práce, tak to zkusím. Jinak to asi vydrží než k tobě pojedu zase na olej ;) (asi koncem léta nebo začátek podzimu)
 
@Max6 - diiik WDčko to zatím opravilo. Nedalo mi to a šel jsem to zkusit, prolil jsem obě strany a po třech plných otáčkách volantem na obě strany to přestalo uvidíme na jak dlouho ;)
 
@Max6 - diiik WDčko to zatím opravilo. Nedalo mi to a šel jsem to zkusit, prolil jsem obě strany a po třech plných otáčkách volantem na obě strany to přestalo uvidíme na jak dlouho ;)
Tak jestli to pomohlo,tak až pojedeš okolo, tak ti tam dám něco co vydrží trochu dýl. ;)
 
Ako nic v zlom, ale aby som na novom aute robil taketo veci.... na posratej skode roomster mam 210 000km a nemam tieto problemy...
 
tak v servisu v ramci zaruky natahly na predni pruziny tlumici navleky a je po problemu.
 
Jo to mi tam daly taky, ale můj problém to nevyřešilo pomohlo mi co radil @Max6 pořádně to prolit WDčkem
 
Jo to mi tam daly taky, ale můj problém to nevyřešilo pomohlo mi co radil @Max6 pořádně to prolit WDčkem
A po jake dobe od servisu se to zase rozvrzalo? Ja po 2 tydnech si to zatim stale pochvaluji. Kdyztak WD, ale takove reseni mi prijde takove jak na stare Skodovce..
 
Mě to dělalo při plném rejdu, to je asi něco jiného než na co dávají ty návleky
 
OK dekuju jinak dnes mi pro zmenu střechu pomlatily kroupy a sousedovo bmw x3 vůbec nic - ale to už je zase jiné téma , a stejne bych neměnil :)
 
Mam stejny problem. Mam auto 3 mesice 3300km, bouchani na nerovnostech, kdyz se uvolni nektera naprava. Nejcastejc vpravo ve predu, ale i jinde. I pri malych nerovnostech, nebo krizeni napravy. Takove pukani, prasknuti. Mel jsem vice aut i 7 letou Fiat Panda a tohle nedelalo. V pulce srpna jdu reklamovat, dam vedet.
 
Mám sice mazdu 3,ale i mně bouchá/lupe přední náprava. Vždy při přejíždění větší nerovnosti se z pravé strany ozve tupý zvuk. Mám najeto cca 8 tis km.
Reklamovat zatim nehodlám, jelikož silně uvažuji o nižším podvozku (Eibach).
 
Ja mám podobný problém, ale na CX-5, G160 AWD.
Pukanie,praskanie pri pomalom prechádzaní priečnych nerovností/obrubníkov/retardérov, hlavne pri plnom rejde.
Technik v Mazda Košice mi ukázal zvolávačku na CX-3 ohľadom tých návlekov na pružiny, ktoré tu mnohí spomenuli, no na CX-5 zatiaľ žiadna zvolávačka...

Neviete niekto, ako tu nahrať video z iPhone? Mám to celkom dobre zachytené na telefóne, len mi to nechce nahrať kvoli prípone (file extension).
 
Mne na Cx-3 kterou mam 3 mesice a zvolavacka se na ni nevztahovala, reklamaci uznali a ve stredu jedu na odstraneni, tak doufam ze to pomuze. Daji pryzove tesneni nad pruzinu. Pry se na cx-3 s tim nepotkali a je to prvni. Predtim ze to delalo na 6tkach.
 
Back
Top