• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Neřešil někdo mlhovky ?
Líbilo se mi toto:
https://www.aliexpress.com/item/LED...857.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.75522e0ek24001
hlavně možnost s rámečkem s denním svícením a podle mne je možnost i připojit blinkr což zvýrazní vcelku špatně umístěné blinkry.
Ahoj jo nedávno mně mlhovky z relem přepínačem a kritkama došly svítí super nainstalovaline je v mazde za 900 Kč hoďka a půl jsem cekal super svítí teď čekám na ten komplet deni svícení a blinkrama .mlhovky 3.400 oproti v Mazdě za balík peněz ufff.
 
IMG_20190207_170144_697.jpg IMG_20190207_170144_697.jpg
Ahoj jo nedávno mně mlhovky z relem přepínačem a kritkama došly svítí super nainstalovaline je v mazde za 900 Kč hoďka a půl jsem cekal super svítí teď čekám na ten komplet deni svícení a blinkrama .mlhovky 3.400 oproti v Mazdě za balík peněz ufff.
 
CX3 je jenom jedna a pokud se nepletu na přednim nárazníku se nic nezměnilo tak snad jen ten dodavatel.Můžeš dát odkaz kde jsi obědnal?
Jo Mazda cx 3 je jen jedna ale tak proč teda na rok 2019 už nejdou namontovat ty mlhovky
 
Až budu mít 2019 tak ti odpovim takhle nemůžu sloužit;)
No já jen odpovidam na tvou otázku že ti to nepasovalo tak to asi bylo na jinej rok auta nebo co to nevim,a to se mně ptali přímo v mazde jaké mlhovky mám a kde jsem je koupil nemohli tomu uverit prej to je dobre ufelane a jakej ročník Mazdy mám protože na 2019 žádné mlhovky nejdou instalovat stech tipů co nabízejí na Aliexpressu
 
V sobotu proběhla díky Rob @Natural výměna zbylých žárovek za LED (tedy mimo blinkrů). Chtěl bych mu poděkovat za perfektní komunikaci, spolupráci a příjemně strávené dopoledne ve Vyškově :) A taky za MAZDA KLAN rámečky.
Díky!
 
V sobotu proběhla díky Rob @Natural výměna zbylých žárovek za LED (tedy mimo blinkrů). Chtěl bych mu poděkovat za perfektní komunikaci, spolupráci a příjemně strávené dopoledne ve Vyškově :) A taky za MAZDA KLAN rámečky.
Díky!
Mohu se zeptat proč "mimo blinkrů" když myslím že ty jediné to opravdu potřebují kvůli zvýšení viditelnosti?

Odesláno z Tapatalk
 
Back
Top