• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna žárovek za LED u Mazda CX-3

Jasně.. Už nebudu otravovat. :) Prostě bez odporů to nejde. Kdyby to bylo alespoň řídilo jenom relé, tak by se dalo něco dělat. Ale řídicí jednotku nevyměním.
 
Áno ..ja ..ja som ich vymenil presne 8x už som vyskúšal každý tip a možnosti ..moja rada ...1. pasívne chladenie
2. Skontroluj veľkosť lebo ten plat dostáva veľmi rýchlo žltú fialovú farbu
3.radsej drahé a kvalitne ako lacné
 
pasívne chladenie to mi je jasne ale hľadám také čo svietia skôr na žlto 4300k lebo mne sa tie biele nepáčia
 
To ma prekvapuje ..každý ťahá na snehobiele..ale proti gustu žiaden dišputát
 
Jasně.. Už nebudu otravovat. :) Prostě bez odporů to nejde. Kdyby to bylo alespoň řídilo jenom relé, tak by se dalo něco dělat. Ale řídicí jednotku nevyměním.
To ma prekvapuje ..každý ťahá na snehobiele..ale proti gustu žiaden dišputát
Tak ono na odporech vůbec nic špatného není. Majitelé instalovaných LED blinkrů na CX-3 jistě potvrdí :cool:
@boa, @Old Black, @Gató, @viki53 a mnoho dalších :)
Zdravím, jsem nový člen a rád bych oledkoval novou mazdu cx3 takumi. Je možné se s vámi, tedy s guru natural domluvit, kdy a kam bych za vámi mohl přijet z Olomouce. Kolik by byla přibližně cena? Díky.
 
kuwa , že já radši nekoupil manželce o 1 výbavu výše (Attraction):mad:
teď v zimě jsou ty dálkový halogeny úplně k hounu.... zkoušel jsem i Osram Cool Blue Intense a furt je houno vidět do dálky a ještě k tomu je to stejně žlutý:( , řešení svícení H15 u CX3 se moc nepovedlo:confused:
a ty světla svítěj taky docela nízko , s tím nemůžu oslnit nikoho ani když přeskakuji 2m vysoký retardér
 
Já vzal Attraction hlavně kvůliu LED světlům protože ty vláknovky jsou opravdu bída.Jezdit s tím v noci za deště je fakt o štěstí. Nicméně řešení tady určitě je.. nahradit obyč.žárovky za LED. Mistr Natural určitě poradí, ne-li rovnou světla vyladí ke vší spokojenosti:)
 
kuwa , že já radši nekoupil manželce o 1 výbavu výše (Attraction):mad:
teď v zimě jsou ty dálkový halogeny úplně k hounu.... zkoušel jsem i Osram Cool Blue Intense a furt je houno vidět do dálky a ještě k tomu je to stejně žlutý:( , řešení svícení H15 u CX3 se moc nepovedlo:confused:
a ty světla svítěj taky docela nízko , s tím nemůžu oslnit nikoho ani když přeskakuji 2m vysoký retardér
Okamžitě, ostře a hbitě navštiv guru @Natural a ten ti tam dá to nejlepší co tam lze dát - ledky. A pak budeš stopro spokojený.
 
kuwa , že já radši nekoupil manželce o 1 výbavu výše (Attraction):mad:
teď v zimě jsou ty dálkový halogeny úplně k hounu.... zkoušel jsem i Osram Cool Blue Intense a furt je houno vidět do dálky a ještě k tomu je to stejně žlutý:( , řešení svícení H15 u CX3 se moc nepovedlo:confused:
a ty světla svítěj taky docela nízko , s tím nemůžu oslnit nikoho ani když přeskakuji 2m vysoký retardér
Ani nemluv ! Jezdiš po tmě ! Do dnes me s...ze jsem nevzal golf 7 !!!
 
Dnes vyměněn led modul ve zpatečce vůz bez kamery a snaha zlepšit viditelnostIMG_20191225_195624.jpg IMG_20191225_195624.jpg IMG_20191226_205300.jpg IMG_20191225_195438.jpg
 
Zdravím všechny ve spolek, i já jsem se stal hrdým majitelem nového přírůstku v rodině, Mazdy CX-3 Attraction, r.v 2019 a rád bych vás požádal o radu. Chci vyměnit žárovky osvětlení RZ za LED, dle rad na fóru jsem se k žárovkám zevnitř kufru bez problémů dostal. Ale problém je v tom, jak žárovku z patice vyndat? Odojil jsem celou patici, vytáhl ven, ale žárovka tam drží jak přibitá. Je na to nějaký fígl, nebo musí přijít na řadu hrubá síla větší než největší? Díky za rady.
 
Back
Top