• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24
Už se těším ;) Kdo pojede od Brna? Respektive, kdo pojede přes Vyškov a připojí se do spanilé jízdy na sraz?

Nebo mě napadla taková mini soutěž v nočním osvětlení vozů, co @LadyDoubleEl ? :D A nebo ještě rozdáme sluneční brýle a nasvítíme plochu zpátečkama s @Davep @Matheo , aby bylo vidět, že s mazdou je vidět vždy a všude :)))
 
Poslední úprava:
myslim, že pokud vyjde počasí, tak to bude pecka !!! držim palce ať všechno vyjde... a pořádně zapropagujte mazdaklan !!! noooo MoraviaUnit jede koukám :).

kdybych neměl domluvenou už jinou akcičku, tak bych z té mojí dálky i přijel
 
já tento víkend skáču AFF v Kolíně, takže se taky nedostavím do skrumáže :-( Přeju, ať vyjde počasí a vše klapne jak má :)
 
Už se těším ;) Kdo pojede od Brna? Respektive, kdo pojede přes Vyškov a připojí se do spanilé jízdy na sraz?

Nebo mě napadla taková mini soutěž v nočním osvětlení vozů, co @LadyDoubleEl ? :D A nebo ještě rozdáme sluneční brýle a nasvítíme plochu zpátečkama s @Davep @Matheo , aby bylo vidět, že s mazdou je vidět vždy a všude :)))

Pokud by to vyšlo, jeli bychom s @Padi asi přes Vyškov, ať doplníme tandem. :)

Co se týče nočního osvětlení.. Chi, neměla bych komu konkurovat .. A to by byla nuda .. Nebo snad měla? :D
 
Dorazime s moji nenapadnou trojkou :) Jen se pomodlit aby bylo hezke pocasi :)
Jeste dotaz: lestic na pneumatiky, kdyz ho nanesu na hadrik mohu tam pouzit? Cetl jsem ze je to chko
 
Poslední úprava:
Dorazime s moji nenapadnou trojkou :) Jen se pomodlit aby bylo hezke pocasi :)
Jeste dotaz: lestic na pneumatiky, kdyz ho nanesu na hadrik mohu tam pouzit? Cetl jsem ze je to chko
OT: Žďar je cely v CHKO a myslím, že to nikdo neřeší :D ... takže toho bych se fakt nebál :D
řešil bych, pokud by se jednalo o Přirodní rezervaci ;)
 
Taky bych se rád přidal, ale je to moc na rychlo. Tak za měsíc bych určitě jel.. škoda no..
 
A co kdyz ta chemie zustane pouze hadriku? :) kazdopadne pokud ne, nalestim je doma a uvidime zda to vydrzi :)
Já beru určitě oživovač. Takže, když nevydrží cestu, nic se neděje. Do půdy nic nepůjde ani když bude pršet ;)


Jinak místo je fakt nádherné. Byli jsme se tam dnes cestou ze srázku kouknout a fakt se těším ;)

Tak kdo má zhruba v plánu přijet? Ať víme kolik místa na parkování máme rezervovat :)
 
Já beru určitě oživovač. Takže, když nevydrží cestu, nic se neděje. Do půdy nic nepůjde ani když bude pršet ;)


Jinak místo je fakt nádherné. Byli jsme se tam dnes cestou ze srázku kouknout a fakt se těším ;)

Tak kdo má zhruba v plánu přijet? Ať víme kolik místa na parkování máme rezervovat :)
Pokud se fakt nic nezvrtne, tak my dorazíme :) Tenhle týden dám Mazdu do pucu a zaplachtuji.
 
tak víte jak to se mnou bývá :D ... na poslední chvíli dám vědět :D ... ale vypadá to, že do práce nebudu muset :) takže bych snad dorazil se Šmudlou.... ehm Šmoulou :D
 
Tak to jo :D Jsem to nějak nečetl :D Protože přítelkyně taky říká naší trojce šmoula :D Což se ani nedivím :D
 
No ten muj po vetsinu casu je spis Smudla :D

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Back
Top