• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24
Mimochodem, kdo všechno se připojí do spanilé jízdy na sraz?
Zatím bych to viděl na 8:00 odjezd z Vyškova pokud pojedeme po staré (Brodek u PV je uzavřen, tak pojedeme po objízdné trase) nebo 8:30 pokud pojedeme po dálnici.
Od Tesca Prostějov bych viděl odjezd v 9:00, ať jsme na místě včas a to už pojedeme určitě po staré.

Zatím teda předběžně počítám z Vyškova: Já, @proton , @LadyDoubleEl , @Padi , @mrvevi
Brno se určitě taktéž rádo připojí no a v Prostějově čekám na klasicky početnou skupinu mazďáků a mazďaček ;)
Jo a Vysočina se nám pěkně rozrůstá, tak ta přijede taktéž určitě ve větším počtu :D

Určitě dorazte všichni, co budete moct. Bude to pecka :)
 
no pravděpodobně asi jenom ja, kolega co si teď pořidil M6 tak má bohužel jiné rodinné priority (nejsou moc prachy a čas :D ) , ale pokud bys jel přes ZR, tak bych doporučil spíše tuto trasu :)
http://mapy.cz/zakladni?planovani-t...uc&rp={"criterion":"fast","toll":"free"}&ri=0

a samozřejmě bysme se domluvili kdy a kde bysme dali scuka :) vyřešíme to přes SZ, at to tu nezahnojujem :)
 
no pravděpodobně asi jenom ja, kolega co si teď pořidil M6 tak má bohužel jiné rodinné priority (nejsou moc prachy a čas :D ) , ale pokud bys jel přes ZR, tak bych doporučil spíše tuto trasu :)
http://mapy.cz/zakladni?planovani-trasy&x=15.9496137&y=49.5539216&z=15&rc=9jSPIxU0dc9kTAdxUvID97DWKxVGdv&rl=obec Jihlava, okres Jihlava, Česká republika&rl=Jihlavská 759/4, Žďár nad Sázavou, 591 01, okres Žďár nad Sázavou&rl=Olomouc&rp={"criterion":"fast","toll":"free"}&ri=0

a samozřejmě bysme se domluvili kdy a kde bysme dali scuka :) vyřešíme to přes SZ, at to tu nezahnojujem :)
Ok, jen hlavně ne dálnice (sportovní pružiny nejsou dvakrát na to pohodlný a navíc nemám známku :D ) Ok, dáme SZ
 
Bude tam někdo s Mazda3 MPS 1.gen? Bych si potřeboval něco porovnat ohledně předního nárazníku :) Spousta lidí mi tvrdí, že ho tam nedostanu, tak mě to zajímá, zda je to pravda nebo ne :)
 
Info pro srazisty ve Vyškově, .. Já a @Padi pojedeme asi úplně mimo Vyškov i Prostějov. Tak abyste na nás zbytečně nečekali. Chtěla jsem se někde přidat, ale bylo mi to zamítnuto. Holt chlapi se musí prej poslouchat :D
 
Ja dovalim az pozdejc. Chci se jeste zastavit v Roudnici nad Labem...
Jasná věc, žádný problém ;)
Bude tam někdo s Mazda3 MPS 1.gen? Bych si potřeboval něco porovnat ohledně předního nárazníku :) Spousta lidí mi tvrdí, že ho tam nedostanu, tak mě to zajímá, zda je to pravda nebo ne :)
Pokud to vyjde @Kubajszmps , tak například on ;)
Info pro srazisty ve Vyškově, .. Já a @Padi pojedeme asi úplně mimo Vyškov i Prostějov. Tak abyste na nás zbytečně nečekali. Chtěla jsem se někde přidat, ale bylo mi to zamítnuto. Holt chlapi se musí prej poslouchat :D
Oukey, berem na vědomí :)
Máme plánovanou jednu zastávku v Prostějově, kde se dobere další člen :)
Postnul jsem příspěvek z jiné diskuze :)
V kolik tak cca máte v plánu být v Prostějově? My pojedeme z Vyškova přes Prostějov a tam bude nachystaná početnější skupina mazďáků. Z PV pojedeme po staré už všichni, tak můžeme spojit síly :cool:
 
@Kubajszmps tak to by bylo dobré, rád bych se podíval na předek MPS a prozkoumal zda ten nárazník dostanu na verzi klasickou :)
a prozkoumej to se šroubovakem :D , ale hlavně nenápadně :D ... doufam že nám klapne počasi, že se to vyprší přes tyden :) .. jinak samozřejmě jedu za každeho počasí :D když už jsem se uvolnil z roboty :D
 
Jasně, kouknout muzes, ale sundavat ho či povolovat šrouby nechci, jelikož jsem rad, ze mi teď nějak stabilně drzi, potom co ve 270 vyskočil a ulomil se jeden držák. :)
 
Poslední úprava:
Jasně, kouknout muzes, ale sundavat ho či povolovat šrouby nechci, jelikož jsem rad, ze mi teď nějak stabilně drzi, potom co ve 270 vyskočil a ulomil se jeden držák. ;)
byla sranda samozřejmě :D ... to nesmíš brat tak vážne :D ... 270 :))) hmmm krasa
 
Jasně, kouknout muzes, ale sundavat ho či povolovat šrouby nechci, jelikož jsem rad, ze mi teď nějak stabilně drzi, potom co ve 270 vyskočil a ulomil se jeden držák. ;)
Paráda, to bych ani nedělal povolit ho, u mě by to byl taky problém, mám tam lízo na 6 šroubech a navíc to ještě zespoda jistí kryty motoru, takže tam se při šnížení auta moc dostat nedá :D ale díky za ochotu si to aspoň omrknout :)
 
@Natural tak v Prostějově bysme měli být cca v 8.50h dle odhadu map :D +- tak nějak :D
No tak to je přesně podle plánu. Jak jsem psal nahoře, tak z PV máme v plánu jet cca v 9:00. Sraz u Tesca a uděláme velkou kolonu ;) Může být ne? :D
V pohodě, koukneme na to, třeba by to mohlo pasovat. Kolik asi teda bude lidi? :)
No tak to se uvidí :) Viděl bych to na klasickou bandu cca 15 aut. No a potom plus kdo se chytne. Reklama na novinkách, na MC byla :D , v rádiu, v Olomouci a snad se podaří i na FB Mazda ČR. Taky bude hodně záležet na počasí, kolik veřejnosti přijde kouknout :) Necháme se překvapit.
 
Back
Top