• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Konečně jsem potkala někoho jiného, než @MAN 😁😁
Na Rudné v Ostravě dnes večer @ruckin pokud si dobře pamatuji SPZ 😁 proběhla vzájemná blikačka 😁
A u nás v autě nefalšovaná radost jako z těch posledních 5 minut dnešního hokeje. Pak chvilka ticha a moje Kačka prý: kdo to byl? Říkám Katka… Jooooo máš pravdu, podle té rychlosti jak uhání :D Vidíš, i když jedeš normálních 110 na 90tce :D
 
Dnes kolem 11:30 v Hlučíně kolem Staré Celnice červená M3 1TY.... Já pěšky na chodníku ;)
 
Aha tak proto jsem te neviděl... ti tam stojí často asi plechový panáček u sloupu nestačí 😊😊😊😊😊
No jo, Mazdou jezdím jen na srazy 😂
A když s ní jezdím půl dne po Ostravě a okolí, tak nikoho nepotkám... Jenom dneska jsem jich potkal tak 7 během 20ti minut, ale nejspíš nikdo z klanu. 🤷
 
No jo, Mazdou jezdím jen na srazy 😂
A když s ní jezdím půl dne po Ostravě a okolí, tak nikoho nepotkám... Jenom dneska jsem jich potkal tak 7 během 20ti minut, ale nejspíš nikdo z klanu. 🤷
Přesně tak ..taky koukám a sem tam někoho potkám ale hodně malo
 
Dnes jsem u libereckého Globusu viděl starou stříbrnou MX5. V mínus sedmi s tou namrzlou střechou, no libůstka :)
 
Pěkně dlouho jsme nikoho označeného nezahlédli až včera tato 3BM se zatmavenou maskou (kvůli ní jsem to fotila, až Petr mi z fotky řekl, že je to Mazdaklan 😅) ve Frenštátě. Někdo aktivní?:)

IMG_3495.jpeg
 
Koho jsme to lapli u CT parku v Ostravě-Hrabové, když mě dneska odpoledne přijela žena vyzvednout z práce?
1706728868043.png
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top