• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Právě že poznal, proto si jich tam měl tolik :p
Tě poznám i na cestách, ještě abych auto nepoznal před tvým barákem :D
To máš do zásoby, abys mohl vizitkovat mazdy v tvojí ulici :D
 
Tak kterej chytrák mě otagoval v Harfa-garážích? Jsem si nechal vylepit samolepku a stejnak mi to někdo strčí za stěrač :)
 

Přílohy

  • IMG_20150904_200239.jpg
    IMG_20150904_200239.jpg
    671 KB · Zobrazení: 44
Recese musí být, Robin to zná, když zapomněl dovřít okno a nékdo mu to nasypal dovnutra......:) :)
 
V klidu :) Jsem magor, ale ne az takovej :) Jsou to bratia Slovaci :) Jenom hold mame vsichni zlute SPZ :)
 
no byla by to sranda a za den bych jich rozdal i sto, ale nebudu to s prateli Nizozemci riskovat ;) jeste si budou myslet ze zakladam novou stranu:)
 
Já potkal modrou 6ku GG liftback s Béčkem na RZ na Stelviu. Troubili jsme na sebe a mávali jsme si jako o život, tak se tu třeba regne ;)

Mimochodem strašně moc Mazd jsem potkal v Lichtenštějsnku. Projížděli jsme i kolem oficiálního salonu, tak si troufám, říct, že v přepočtu na počet obyvatel musejí prodávat, jako o život. Jo a ještě něco. Jak mají v Lichtenštějnsku černé RZ, tak ta přední maska vypadá hned jinak. I to bude možná základ úspěchu :D
 
Jojo ve státech beneluxu jsem si všiml, ale Lichtenštejn mě opravdu potěšil. Radost tam jezdit :)
 
Tak kdopak to byl?:cool:
Dnes v 7:40 před obcí Žďárná u Boskovic. Stříbrná M6 s nálepkou Mazdaklan pod SPZ. Nějakej muž v černém:).
 
Back
Top