• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Tvl sileny ty reklamy pres cely dum. Jeste mi rekni, ze v tom baraku nekdo bydli a musi cely dny cumet pres ten paskvil? :D
 
Tvl sileny ty reklamy pres cely dum. Jeste mi rekni, ze v tom baraku nekdo bydli a musi cely dny cumet pres ten paskvil? :D
Kdyby ti za to dali nějakej slušněj bakšiš, tak bys to možná taky zkousnul :) On ten výhled na hlavní tepnu skrz Holešky tak není nic super ;)
 
Na to jsem asi dost hrdej covece,... ale bejt to plachta s nejakou rajdou. To by se mozna dalo uvazovat :D Ne, vazne. Tohle se mi proste prici. Akorad to hyzdi mesta :(
 
:p tak včera srazek auti u bazénu.....
 

Přílohy

  • WP_20151208_14_55_43_Pro.jpg
    WP_20151208_14_55_43_Pro.jpg
    528,6 KB · Zobrazení: 41
Vizitka udána? :D Já rozdával v sobotu večer u albertu. Ale bílou CX jsem ještě ve Vyškově nezahlíd :snaphappy:
 
Robe, tak vizitka určitě musí být. Musel jsem vysypat celou peněženku, ale našla se poslední, musím zas dodělat.
 
Mazda není u nás v krajském městě moc rozšířená, CX-5tek tu vídám tak pět do týdne. Ale dnes ráno... to byla CX-5 lavina:
- 1 předváděcí a 2 fungl nové červené před místním autosalonem
- 2 právě přivezené a ještě nevyložené na návěsu tamtéž
- cestou do práce na 10 metrech další červená a modrá
- o kus dál vedle v pruhu další červená ještě bez SPZ
To vše během časového úseku 10 minut! :)
 
Kdopak to dnes ráno v cca. 6:40 jel plný kotel na D1 Hulin směr Brno?
Tmavá M6 sedan GG,spz 8B6 ....?
190 km/h a vic.....o_Oo_O
 
Dnes, v rozmezí mezi 5-6 (hodně relativní čas, nestíhala jsem na firmu), jsem si ale všimla stříbrné šestky na začátku Brna a valila se mnou celkem slušnou cestu přes Brno :D v tunelu (zřejmě Husovickym :D) se za mě nalepil, doufám, že kouknul na lepku a s úsměvem pelášil dál. :)

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 
Cha! Dnes jsem poprve videl nekoho s nalepkou Mazda Klan! Tak uz to neni jen fama! :cool:
Stribrny GH kombik. Praha neco malo pred sestou, cestou skrz Blanku, nahoru Holesovickama a odbocoval na Prosek. Tak se priznejte ;).

RZ si pamatuju taky (9A5 ....), ale jeste by me nekdo obvinil, ze jsem to vyzradil :D.
 
Back
Top