• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

v neděli jsem míjel na Smíchově na zapadlé zastávce stojícího týpka se sluchátky, co vypadal jako @edemsx , ale vzhledem k jeho zeměpisné příslušnosti předpokládám, že to byl jenom nějaký dvojník :))
 
Kolik já těch dvojníků mám? Jednoho mám hned tady u nás, ale ten to taky nebyl :)
Pucoval jsem doma auto na sobotní finále v Nitře, takže já ne-e :)
 
Včera v Brně nádherná červená Rx8.Nálepku jsem nikde neviděl.Snad si všiml té mojí než odbočil.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Jedu su dnes takhle z Mejta (pro nás z Moravy z Vysokého Mýta ) a u Litomyšle u nějakýho korejského autosalonu tuším že @Thomas17 ,no asi v hokně.
A musim řict ze ti nevypadalo špatně.:D
Foceno z auta , venku bylo poněkud nevlídno.P_20151013_103415.jpg
 
Potěšení je na mé straně ;) Jojo, ten čas nějak strašně letěl :D :cool:
A to jsme neprobrali zdaleka všechno. Jak budeme leštit, tak to bude času ;):cool:

A to jste Robine nemohli dat věddet, nebo dojit na kafe, když jste byli vedle .
Musím se zastat Robina, protože to měla být rychlá akce, ale nějak jsme se zahákli. :rolleyes::D

ale nikde nevidím nálepku klanu... ;)
Nálepku mám, jenže chci dát fólii na skla, tak je mi líto ji tam teď lepit a za měsíc strhávat.
 
Folie je zevnitr a nalepka zvenku ne. Pres folie jinak videt nebude nebo dost mizerne
 
Jedu su dnes takhle z Mejta (pro nás z Moravy z Vysokého Mýta ) a u Litomyšle u nějakýho korejského autosalonu tuším že @Thomas17 ,no asi v hokně.
A musim řict ze ti nevypadalo špatně.:D
Foceno z auta , venku bylo poněkud nevlídno.Zobrazit přílohu 3505
Budeme muset nekdy dat kavu na pul cesty, nemam to daleko z Česky ( pro nas u Moravy z Cesky trebovi )


Odesláno z mého HTC EVO 3D X515m pomocí Tapatalk
 
Jedu su dnes takhle z Mejta (pro nás z Moravy z Vysokého Mýta ) a u Litomyšle u nějakýho korejského autosalonu tuším že @Thomas17 ,no asi v hokně.
A musim řict ze ti nevypadalo špatně.:D
Foceno z auta , venku bylo poněkud nevlídno.Zobrazit přílohu 3505


Jo jo jsem to já :D moje nejčastější parkovací místo :D aby auto bylo vidět od silnice :)
Ale už tam dlouho stát nebude :D

Ani jsem si tě nevšiml snad :D
 
Jsme právě na Guadeloupe a nejčastěji tu potkávám minulou generaci dvojek, pár trojek 1. generace. Z aktuálních BT-50, pár nových trojek a CX-5 před a po faceliftu. Neviděl jsem žádnou 6. Jezdí tu i docela dost škodovek, snad kromě posledních modelů, i staré Felicie jsem viděl. A Karosy se znakem Renaultu.
 
Kdopak to jel dneska predemnou v tý mps? Praha - Holešovice, směr Holešovičky
 

Přílohy

  • WP_20151109_001.jpg
    WP_20151109_001.jpg
    604,7 KB · Zobrazení: 52
Back
Top