• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Tak dneska me zdravila mx-5 ka,ja pozdravil taky ale trosku pozdeji tak nevim jestli zaregistroval :D Jestli je to nekdo od nas z fora tak at da vedet :)
 

Přílohy

  • mx5.png
    mx5.png
    2,9 MB · Zobrazení: 76
Podle lokace, barvy auta a složení osádky je to kolega z mx5 fora. Tady jsem ho neviděl, pokud tu není pod jiným nickem.
 
Dnes 28.7. po 15 hodině před Děčínem M6 kombi stříbrná metalíza?Klaňacké podložky.
 

Přílohy

  • 2018_0728_150749_090A_Moment.jpg
    2018_0728_150749_090A_Moment.jpg
    143 KB · Zobrazení: 21
Poslední úprava:
nepotkám Klaňáka s rámečky jak je rok dlouhej a dneska mě mimo auto u parkovacího automatu osloví @dezonil že je taky z KLANu :) tomu říkám náhodička. A navíc se o chvíli později potkám na jiném parkovišti s GJ ve stejné barvě a pán dokonce pozdravil :)
 
Dnes, Brno - Zidenice na ulici Stejskalova zaparkovana myslim Mazda 3 s rameckama
 
Dnes ráno v Brumovicích černá šestka. Kdo to byl? Bohužel, já byl inkognito v bílé čtyoké firemní oktávce :(
 

Přílohy

  • vlcsnap-2018-08-03-09h01m17s405.png
    vlcsnap-2018-08-03-09h01m17s405.png
    1,6 MB · Zobrazení: 55
Dneska ve Žďáře nad Sázavou cca 9:25 kousek od náměstí bílá CX-5 s klanovýma rámečkama. Nestihl jsem ani zamávat.. :cool:
 
Dneska ve Žďáře nad Sázavou cca 9:25 kousek od náměstí bílá CX-5 s klanovýma rámečkama. Nestihl jsem ani zamávat.. :cool:

To jsem byla ja, taky jsem koukala, ze ridic koukal, tak jsem premejslela jestli nekdo z klanu juch juch konecne jsem nekoho potkala



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Já to snad prodám. Říkali, že je nás pár, říkali výjimečné, říkali.... Vlk taky sliboval. :p

Sice nevím kdo, ale 3 kusy vedle sebe a jeden o kousíček dál. ;)

df40265cd017aff26291b90b6662a61a.jpg
 
A já si říkal, že by to mohlo být v Brně, že je mi to nějaké povědomé. Ale jelikož kolem Výstaviště projíždím tak nejvejš 4x do roka a to většinou jen po té hlavní 4-proudovce, tak jsem si tak úplně jistej teda nebyl.
 
Dneska Příbram kolem půl dvanácté bílá CX3 asi @vladas75 nestačil jsem mávnout jel jsem firemním:)
 
Poslední úprava:
Back
Top