1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Kdo koho kde potkal :-)

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Vitus, 8. 4. 2015.

1. Radfire

Radfire výkonný člen KLANu

145
    81
    28
    na samolepku porad cekam :D
    podlozky nemam zadny, takze ani klani :cool:

2. Ollie

Ollie nový člen

16
    5
    3
    Dnes červená M3 u Sparty hned vedle hlavní. Můj pes jí chtěl označkovat, ale hnala jsem ho. :p

3. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 772
    2 878
    183
    Spritmonitor.de
    kdo mi to před chvilkou dýchal na záda na MO a D1 s červenou GJ kombi bez rámečků? Chvíli jsem myslel, že je to @shr3k , ale došlo mi že jeho GJ už není jeho :(

4. Radfire

Radfire výkonný člen KLANu

145
    81
    28
    ja pred chvili dychal na zada cervene 6 v sedanu, ale na stare dalnici v Brne :D

5. skokan

skokan výkonný člen KLANu

204
    143
    43
    Dnes v 9:00 Michelská ul. krásná mazdička 6 s neméně fešnou řidičkou a klaňáckýma rámečkama. Mohl jsem se umávat, ale neviděla mě.

IMG_5661.JPG

6. LadyDoubleEl

LadyDoubleEl rodinný člen KLANu

653
    280
    63
    Já tak zhruba před 11 minutama a 15 vteřinama viděla ve Zlíně na křižovatce @anda22 ? Odbočovala jsi doleva a já stala na červené ve světle modrém GJčku..

7. sedvo

sedvo výkonný člen KLANu

537
    155
    43
    Dnes v 18:20 dálnice D1 u bezinky OMV kolem Brna (mezi sjezdem na letiště a D2 jela M6 GJ po FL sedebarvy s SPZ 5J , jela docela pomalu :D směr Praha.

8. Mazdapower

Mazdapower nový člen

1
    0
    1
    Přesně v tom čase a směru jsem jel. M6 GJ po FL s 5J jen barva černá a klanové rámečky, fakt byla šedá? :D

9. LadyDoubleEl

LadyDoubleEl rodinný člen KLANu

653
    280
    63
    Včera, Boskovice- kaufland, černá 3 s klanovou SPZ, .. víc nevím, já byla v Takku a tohle mi přišel oznámit chlap s malým a ani jeden z toho ještě nemá rozum.. takže?

Odesláno z mého Redmi Note 5A pomocí Tapatalk

10. Tonda_15

Tonda_15 nový člen

19
    23
    3
    Dneska v Chrudimi v 10:48, kruháč u Lidlu, 6ka wagon 1.generace, černá, možná hodně tmavě fialová, hnědá, těžko říct takhle z hlavy, klanové rámečky.. Dokonce jsem stihl i bliknout, ale už asi pozdě..

11. sedvo

sedvo výkonný člen KLANu

537
    155
    43
    No při mé rychlosti a svítícímu sluníčku, to fakt byla šedá

Mazdapower se to líbí.
  12. Cenda85

Cenda85 výkonný člen KLANu

116
    45
    28
    Spritmonitor.de
    V bosonohách na výjezdu,ale stále na padesátce na prase tak v osumdesáti tmavě modrá, možná do fialova šestka ?

13. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 927
    1 280
    153
    Spritmonitor.de
    :) tak to je hodně obecné... když si představím, kolik jezdí modrých nebo fialových šestek.

14. skokan

skokan výkonný člen KLANu

204
    143
    43
    A rychlost taky moc neurčí. Kolikrát jedu 80 a myslím, že jedu sotva 50. Dokud nekouknu na HUD ;)

Sdílet tuto stránku