• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Dnes po 15 hodině po obchvatu Slaného směr Louny tmavá M6? Klan podložky. Funěl jsem jí na zadek :)
 
dnes je slavnostní den, poprvé jsem potkal orámečkovaného Klaňáka! Okolo 19hodiny - Stodůlky, Petržílkova ulice, stříbrné kombi GH. RZ byla 2SM .. .. Komu asi patří...? :D Sice tuším, ale ať se sám přizná ,-)
 
Poslední úprava:
Někdo ze zaměstnanců v Car Star Praha?
 

Přílohy

  • IMG_20180910_171608~01.jpg
    IMG_20180910_171608~01.jpg
    829 KB · Zobrazení: 67
Dnes někdo ve Vyškově 6:15 jel od Prostějova a odbočoval na Drnovice?

Musel jsem se podívat jak to moje vypadá ze zadu, byť předešlý model. :)

040ea1f8e8cde778473194ca35521615.jpg
 
Tyjo, tak to maj na Bali dobrý káry. Jen by mě zajímalo kolik km dálnic má Bali :D
Kdyz jsem se na Bali bavil s naším řidičem, tak se mě ptal kolik jsem kdy jel nejvíc v autě. Po tom co jsem mu řekl, že jsem jel 290 km/h v Lamborghini, tak mi smutně odpověděl, že nikdy nejel víc jak 100, protože mu to silnice nedovolí... Takže asi tak k potřebě takového auta na Bali :)
 
Kdyz jsem se na Bali bavil s naším řidičem, tak se mě ptal kolik jsem kdy jel nejvíc v autě. Po tom co jsem mu řekl, že jsem jel 290 km/h v Lamborghini, tak mi smutně odpověděl, že nikdy nejel víc jak 100, protože mu to silnice nedovolí... Takže asi tak k potřebě takového auta na Bali :)
tvl, tak to je opravdu smutné
 
Back
Top