• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo si hraje, nezlobí

Bushino: Paráádáá :D Přidej si mě tam do přátel a jdeme na to. Musím se pochlubit, že z mých přátel mě ještě nikdo neporazil, tak tě vyzýváám :p :D ;)
 
Nějak nevím jak si tě přidat a ani se mi to nechce spustit.. Je třeba něco víc než registrace ? :D
 
Já už si ani nějak nepamatuju, jak se mi to povedlo rozchodit. Mám to v kompu cca rok :D Je k tomu potřeba minimálně Steam a stáhnout hru do kompu :) Pojď to řešit do SZ ať to tu nezasíráme ;)
 
ja ted ujizdim na FI 2012 PC, opcas Mafie II ale to mi nende kvuli levy ruce kde je potreba pracovat s vice prstma najednou
 
Potomkovi se celá rodina složila k narozeninám na Xbox one, se na ty jeho narozeniny těším úplně jak on. On touží po FIFA15, ale Forza Horizon 2 se k tomu nějak záhadně přibalila taky. Už jen jednou se vyspím....
 
Potomkovi se celá rodina složila k narozeninám na Xbox one, se na ty jeho narozeniny těším úplně jak on. On touží po FIFA15, ale Forza Horizon 2 se k tomu nějak záhadně přibalila taky. Už jen jednou se vyspím....
To je suprrr, tak to ma byt :D :D
 
Back
Top