• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo si hraje, nezlobí

Juchuu :D V RR jsou "jen" závodní speciály a za dobu co jsem ve hře, tam žádná trať s Mazdou nebyla otevřená :)
 
Hned jak bude příležitost, vyrvu mladému ovladač z ruky :D


... a nějaké to video ze hry:
 
Poslední úprava:
Mno, asi tak... jeden z mých koničku je paření :D takže jsem hrál všechno možné i nemožné, takže bych shrnul ve zkratce takové ty moje stálice. (serie) Half-Life, Diablo, Red Alert, Far Cry, Mass Effect, Assasins Creed, Witcher, Max Payne + onlinovky.... no je toho fakt spousta :D ... ale Top of the WORLD je Tetris :D
 
Ja najradšej hrám NHL na PC. Z netu sa dá stiahnuť addon z NHL2009 na NHL2015.
 
Nedávno vyšlo do Assetto Corsa nové DLC Japan Cars :)

Mezi vybranými auty kromě Nissanů (370Z Nismo, Skyline R34) a Toyot (AE86, Supra) i několik Mazd konkrétně RX-7 FD a MX-5 ND

JDM7 (6).jpg JDM8 (4).jpg
JDM6 (1).jpg JDM9 (5).jpg
JDM4 (9).jpg JDM024.jpg

MX-5tka je tam jak v sériové verzi, tak ve verzi CUP což už je pomalu jak motokára, protože je ještě o 150kg lehčí než klasické ND :D

No samozřejmě sem nemoh vynechat jízdu v té ND Cupovce na Mosteckym autodromu :D

 
Jeee ty hraješ Asetto.. :) já to hrál u kamaráda na volantu.. (všiml jsem si, že ty to hraješ na klávesnici:p) on má volant ale takový, jak s jim můžeš točit jako v autě.. a ještě má odpor, když jdeš do smyku atak.. a to je prostě úplně o něčem jiném! Chci si Asetto koupit, ale bez toho volantu do toho nejdu :D doporučuji koupit!
Jinak hraju CS:GO a Rocket League :D
Odesláno z mého SM-G920F pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava:
Na Steamu maj teď dost zlevněnejch her a mimo jiné i DiRT Rallye na polovic (25€) :)

Je to fakt zajímavý poježdění i když by to chtělo volant :D

maxresdefault.jpg
 
Back
Top