• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71
Jsem do 25.7. mimo CR po prijezde hned objednam

Odesláno pomocí aplikace Tapatalk
 
takze,bude teda jen to jedno tricko,jeden strih?Nebo i damsky strih bude?
 
Vitusi,jeste se zeptam,pokud by moje zena chtela zvolit jinou barvu nez tu navy,bylo by to mozne?
Trochu nechapu proc je tak striktne ta barva NAVY vis...
 
Barva trika i vysivky vychazi z barev Mazdaklanu. Cilem je mit vsichni stejne triko.

Chapu, ze se nemuzeme trefit do vkusu vsem, kazdy ma moznost si udelat individualne svoje triko po vlastni ose...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak jsem zpátky v plném provozu. Všem objednavatelům jsem již odepsal, pokud přišly peníze na účet ;)
Tak co mazďáci a mazďačky, kdo se ještě přidá? Času ještě dost, ale triček ještě víc :) Bude to parádní, se v tričkách setkávat na srazech. Kdo ho nebude mít, bude potom ostatním účastníkům závidět a to nechceme :) Tak co? Kdo ještě váhá s objednávkou, tak ať neváhá.

Mazdar :troll:

Samozřejmě všechno info v prvním postu ZDE
 
doplnil jsem do prvního příspěvku možnost objednávky dámských triček, nezapomeňte to eventuálně dopsat do objednávky ;)
 
Safra, jak tak koukám na datum, to abych si prošel technickou dokumentaci a vybral optimální variantu :D
 
@Nahasapimapetilon cece, ze tys to vubec necetl....?:) Trika maji uzavirku objednavek koncem cervence a vyrabet se budou tyden az dva. Do Jizerek jedem prvni vikend v srpnu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ideální pro párování plateb a objednávek je převod na účet, samozřejmě nás zatím nejsou tisíce a vyjímky se dají ukočírovat :)
 
Mazdar všem,
tak v pátek uzavíráme objednávky. To nám to uteklo.
Koukám, že v anketě dalo 33 lidí, že by si triko objednalo, tak doufám, že všichni objednávky zaregistrovali. A že nikdo nebude zklamaný, že nemá klaňácké triko, když trika pak uvidí na srazech ;)

Tak kdo ještě váhá, ať objednává :)
 
Back
Top