• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

MazdaKLANí trička - update v prvním příspěvku

Koupili byste si triko MazdaKLAN ?

  • ano

    Hlasy: 69 97,2%
  • ne

    Hlasy: 2 2,8%

  • Celkem voličů
    71
dva dny do ukončení objednávek triček !!

Trika už si objednalo poměrně dost lidí, jen připomínám že dovýrobu v nejbližší době určitě nechystáme, čili kdo ještě váhá, má čas do pátku :panda::pigeon::smuggrin:
 
Objednávky uzavřeny!
Počet klňáckých trik překonal zcela naše prvotní očekávání. Děkujeme moc všem, kteří neváhali triko objednat. Jste všichni super!!

Už se nemůžu dočkat, až se budeme v tričkách společně potkávat na srazech. Bude to pecka!! ;)


Další info ohledně výroby a konečného předávání budeme postupně s @Vitus přidávat.

Zatím všichni Mazdár :troll:
 
Možná předčasná otázka, ale jak to bude s distribucí? :)
Předpokládám osobka (u mě asi nereál) nebo pošta při platbě poštovnýho na účet?
 
zrovna to domouvám s Robinem a pak sem napíšu. Osobní předávka pro Pražáky ode mě, Moraváci po dohodě s Robinem a "exoti" holt poštou :))))
 
Ohledně předávky. Jedu nakonec v sobotu na otočku na Pálavu: Mazdasraz Pálava 2015 - 20. - 23. srpna 2015 , takže kdo tam bude a odchytne mě, dostane triko :smuggrin: ;)
Jinak budu vozit trika na každoměsíční srazy Moravia Unit, takže kdo nejede na Pálavu, může si potom převzít triko třeba hned v září na srazu ;)

S Vítkem jsme se dále domlouvali a v první příspěvku je napsáno, že při posílání triček poštou, je cena poštovného 108,-Kč + nějaká kačka za obálku. Trika budeme takto odesílat po tom, co všichni budou vědět, že na žádný sraz jim to nevyjde. Abychom nemuseli chodit 20x na poštu a mohli je poslat najednou :)
 
Back
Top