1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

Nákup ojeté Mazdy 6

Diskuzi v 'Mazda6' zahájil Vitus, 14. 4. 2015.

1. Míra

Míra výkonný člen KLANu

277
    114
    43
    Takže bílá navěsta se zabydlí v Ostravě.Kupuji ji.Je opravdu krásná,vyrobena byla v lednu 2014.(podle pásů) Na předním nárazníku jsou 3 dubky na nárazníku+ ten práh.Je to taková vodorovná rýha.Jinak vůbec nic.Lak je krásně hladký,prost mikroškrábanců.Jen pravý přední blatník byl lakován,nosník bez poškození.Ten interiér nemá chybu,bílá kůže je bez varhánků.Má i podsvícení předních prahů.,takže opravdu Full výbava.Vše krásně čisté,kromě motoru-je dost zaprášen.Servisováno bylo u auto BEK Ústí.(poslední servis -květen 2018,STK ještě skoro 2 roky)Koroze karoserie 0,jen šasi v místech svárů mírně orezlé.V dutinách je vosk.Udělali jsme s Rakkinem dlouhou testovačku,motor si jen přede, automatická převodovka je úžasná.Překvapilo mne,že i-stop nefungoval,možná byla slabší baterka nebo byla už u Shreka.Uvidíme.Překvapila mne tichost motoru při volnoběhu a nízkých otáčkách.Na podvozku nic neklepe.Zadní třmeny byly v rámci svolávačky vyměněny,nové jsou i přední kotouče+desky.Kapalina krásně průzračná.Gumy mají kolem 5 mm.A ten šíbr-ten je prostě boží.Strašně se mi líbí ten adaptivní tempomat.Cenu se mi podařilo pěkně stáhnout,tak ted jen a jen jezdit.Poprvé v životě mám tak vybavené auto.Prodejní faktura byla přes 900 000Kč.Český manuál je k vozu.Investice-výměna oleje v automatu,oprava prahu,koupě dojezdovky,umytí motoru.Tipuji tak +-10000Kč.Motorový olej 5W-30 je těsně po výměně. Překvapilo mne,jak je přední kapota těžká.Máte to také tak?

Vitus, Bielan, MildaMPS a 2 jiným se to líbí.
  2. Krabat

Krabat rodinný člen KLANu

385
    440
    63
    Gratuluji. Jinak ta přední kapota je fakt těžká jako kráva. A pak že Mazdy mají ošizené tenké plechy. Kapota v Superbu je proti tomu jako z papíru. :D Do investic započítej i výměnu žárovek v interiéru. Studené LED osvětlení hodně oživí bílý interiér. @Natural mi to říkal, já si nebyl moc jistý, ale po výměně jsem byl a pořád jsem naprosto nadšený.

Vitus se to líbí.
  3. sedvo

sedvo výkonný člen KLANu

537
    155
    43
    Když bereš soukromě, tak je lepší zaplatit v DE celou cenu. Vyřídit exportní RZ a je to. V ČR udělat evidenčku a prihlasit.

4. Míra

Míra výkonný člen KLANu

277
    114
    43
    Už se chystám na Robina,ale ještě o tom neví

5. YPO

YPO nový člen

23
    4
    3
    Jeden dotaz. Hudba bosse zabírá místo pro náhradní kolo?

6. Max6

Max6 mistr Mazdího řemesla

476
    447
    100
    Nezabírá.U GG/GY/GH sedanu je subáč nahoře na platě a u liftbacku nebo wagonu dojezdový kolo normálně je, ale subwoofer je zapuštěnej a přišroubovanej v tom dojezdovym kole https://i.ytimg.com/vi/L03Ry7zel5U/maxresdefault.jpg

7. YPO

YPO nový člen

23
    4
    3
    Ok díky. Našel jsem další inzerát kde to je vyfoceno bez kola tak mě to zajímalo.

8. Rakkin

Rakkin výkonný člen KLANu

73
    115
    33
    Auto je opravdu v peknem stavu. Tak si uzivej automatu @Míra . Kdyby ses ale zacal nudit, porad si muzes pujcit mou MX-5 NC :D;).

9. longrenau

longrenau nový člen

2
    0
    1
    ahoj, čtu tady o problémech s naftovými motory u mazdy, může se to týkat i této verze: ? https://www.sauto.cz/osob...da/6/17814950?goFrom=list, známej mi řekl že je dobré měnit olej po 15 tisícich, nemám v autech přehled, mazda by sloužila jako rodinný vůz pro ženu a synka, problémy s motory mě zaskočily, měl jsem mazdu za spolehlivou značku, nevím tedy zda kupovat či ne.... roční nájezd 10 - 15 tisíc..

10. Maleax

Maleax člen KLANu

62
    26
    18
    Spritmonitor.de
    Týkat se to bude i této verze nicméně s ročním nájezdem 10-15 tis. bych naftu (a zvlášť skyactiv-d) nedoporučil...

11. longrenau

longrenau nový člen

2
    0
    1
    Takže benzín, jenže ten je cenově někde jinde a moc se jich neprodává....

12. Míra

Míra výkonný člen KLANu

277
    114
    43
    Také jsem čekal dlouho a nakonec vše dobře dopadlo.Bílá perla,2,5 benzín,vynikající automat,full výbava,dobrá cena.Co více si přát?

13. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 927
    1 280
    153
    Spritmonitor.de
    Cenově je někde jinde protože má malé nájezdy...

14. Hajduk

Hajduk nový člen

9
    4
    3
  15. Collin

Collin nový člen

1
    0
    1
    Poslední úprava moderátorem: 15. 6. 2018 v 11:40
  16. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 927
    1 280
    153
    Spritmonitor.de
    Poslední úprava: 15. 6. 2018 v 12:10
  17. Rakkin

73
    115
    33
    Tak je doma. Krásná bílá labuť @Míry je doma. Neskutečně mě to auto uchvátilo. Jde vidět, že Mazda míří k prémiovější sféře. Prošel jsem mnoho aut, ale tohle je prostě skvost, unikát! Hodně mi to připomíná BMW 5, které má možná detaily ještě víc dotažené. Ale jinak ve všem ostatním Mazda vyhrává.Už ten motor je v dnešní době úplně nevídaný. Ať slouží, přeji mnoho kilometrů @Míra

Jakub95, Pavel 21 a MildaMPS se to líbí.
  18. MildaMPS

MildaMPS rodinný člen KLANu

610
    383
    63
    A kam se podělo GH?

19. Rakkin

73
    115
    33

Sdílet tuto stránku