• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

Nějak nechápu smysl používání AndroidAuto na rádiu s plnohodnotným Androidem, navíc AA je pomalejší, v horším rozlišení, má podstatně horší kvalitu hudby a nejdou v něm použít všechny aplikace .... Přitom stačí nasdílet data nebo vložit SIMku do rádia
 
Nějak nechápu smysl používání AndroidAuto na rádiu s plnohodnotným Androidem, navíc AA je pomalejší, v horším rozlišení, má podstatně horší kvalitu hudby a nejdou v něm použít všechny aplikace .... Přitom stačí nasdílet data nebo vložit SIMku do rádia
Mě sdílení dat nějak vázne
 
Ahoj...kúpil som Sinosmart z Alixepres,všetko fungovalo ako malo,ale v poslednej dobe sa mi stáva že pri cúvaní sa automaticky zapne parkovacia kamera a svojvoľne sa po cca 2 sekundách vypne ,stáva sa to nepravidelne.Myslel som si že problém je možno spinacie napätie zo spiatočky , ktoré sa pripája na káblik reverse,ale na kontakt som pripojil kontrolnú LED žiarovku a tá svietila aj po svojvoľnom vypnutí kamery,takže s toti by problém nemal byt.Riesili ste niekto obdobný problém? A moja druhá otázka je ohľadne navigácie,akú navigáciu používate?Pri mapy.cz,Waze, Google maps mi dost vadí že samotná navigácia prebieha len akoby na 1/3 obrazovky na pravo a to ešte dosť nevýrazné,keď k tomu proložím telefon,tak ten mi príde lepšie čitateľný...a v nastaveniach navigacii som nenašiel nič čím by sa dal nastaviť lepší zoom.Vdaka za akúkoľvek radu...
 
čus, s tou zpátečkou jsem takovej problém neměl, ta fungovala dobře, leda kouknout na nastavení, jestli to třeba není na -12V (negative ) nastavený.
Používám jen Waze a řekl bych tak 5 aktualizací zpět se to rozložení takhle dost rozhodilo, ono je to kvůli pokynům který když si rozbalíš tak to pak dává smysl, já bych ale radši měl pokyny na pravé straně a nalevo navigaci, vypadá to jak kdyby to bylo dělaný pro pravostranný řízení.
V druhým autě máme 10,1" androida a tam je to daleko čitelnější, ale cca 2 aktualizace zpět se to rozhodilo na pravou stranu stejně jako na tom 9", taky mě to sere, chtěl jsem jim napsat na podporu ale ještě jsem se k tomu nedostal
 
Mám junsun a po poslednej aktualizácii od číňana sa nemôžem sťažovať, aj napriek použitiu fcc launcher ktorý kúsok spomalí to ide skvelo na 4gb ram. Inak s junsun bude problém s ovládaním spotreby.
 
A je tam
Zobrazit přílohu 29258 Zobrazit přílohu 29259

Co všechny zajímá nejvíc :
- ovládání na volantu funguje
- funguje i HF tlačítko na volantu !!!!
- funguje info displej
- hodiny JDOU nastavit pomocí aplikace v menu
- zvuk podstatně lepší než s origo rádiem (mám BOSE)
- indikace prvků ventilace a klimy
- rádio podporuje RDS

Odkaz na rádio Sinosmart 4G/64G LTE zde

Parkovací kameru s Birdview a LTE zprovozním o víkendu
Tu apku na nastaveni hodin najdu kde? V menu Sinosmartu není
 
Já ji tam měl, jmenovalo se to car settings tuším a bylo tam jen nastavení hodin
 
Otazka na No_hits, naco presne sluzi 80mm repro v palubovke? Hra to vobec nejake tony a oplati sa to dorobit do mojej non bose verzie, ze by som to skusil iba zapojit? Momentamalne nemam v palubovke ziadny reprak.
 
Jestli myslíš centr tak ten je hlavně kvůli navigaci a telefonování obecně. V případě časovek pak odděluje zvukovej prostor řidiče a spolujezdce. Např bmw a mercedes používají 2 centery nebo jeden dvoucívkovej. Jeden je pak na navigaci a druhej na telefon a hudbu.
Ve svým autě center nepoužívám ani v instalacích pro zákazníky ho nepoužíváme, protože zatím vždy bylo potřeba udělat hudbu pro řidiče který jezdí většinou sám nebo směrovost u spolujezdce neřeší
 
Diky za odpoveď, som myslel, ze to je budget nahrada za 3 pasmove repro. V tomto pripade to ale teda nestoji za riešenie.
 
Zdravím, mám nové rádio Junsun 4gb ram s android 12, od nainštalovania mám problém s tým že mi svieti kontrolka defektu napriek tomu že sa na všetky tpms snímače pneuservisák pripojil a ukazovali správny tlak, môže to byť spôsobené rádiom?
 
Ahoj, nema nekdo zkušenost?
 
Ahoj, rád bych se zeptal na pár věcí:
1. Má GH předface s obyčejným BOSE (bez navi) přípravu pro couvací kameru?
2. Je nějaký LCD android ,,radio", kvalitou/funkcemi podobný sinosmartu, ale s kroutítkama? :) (fce na volantu,horní displej,atd. chci zachovat za akždou cenu)
3. Co obnáší v budoucnu vyhodit BOSE (repro a zesík) a nahradit to něčím lepším?

teď dlouze:
Mám čerstvě GH předface. Rád bych pořídil co nejdřív android rádio, na jaře pak vytlumil dveře a možná rovnou repro vyměnil za něco lepšího. Zatím jsem zkoušel BOSE jen na AUX a je to docela zklamání.
Moje druhý (starý auto) je Octavia 1, kde mam vytlumený dveře, repra U Dimension ve dveřích a kufru, cpu to nahodnym levnym pioneer radiem 4x50W. Dá se říct, že jsem s tím celkem spokojený a určitě nechci nic horšího v budoucnu v Mazdě.
Pročetl jsem to tady celý, ale asi jsem nezachytil vše.
Chápu, že BOSE má jinak piny/konektory do rádia a že nelze dobře použít BOSE zesilovač pro jiný repro. Lze však použít kabeláž a vyměnit zesík? Dokáže nový repra utlačit android rádio? (nevidím nikde výstup-watty)
A jaký je limit akustiky auta, bez úplnýho tlumení? Dveře udělám určite, podběhy možná, kufr lehoučce taky možná.
Subwoofery samostatně mě moc nezajímají, poslouchám metal.

Děkuju za odpovědi :)
 
Back
Top