• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odloupávání povrchu centrálního displeje a samovolné posouvání mapy

Ahoj, není svolávačka i na M6? Připojuji se do klubu pavučin na displeji

C8F4F792-8349-49F1-BB90-BEE5D7EB8535.jpeg
 
Ahoj, není svolávačka i na M6? Připojuji se do klubu pavučin na displeji

Zobrazit přílohu 40535
"Svolávačky" jsou servisní akce, které dělá výrobce v případě, že je výrobek ohrožuje bezpečnost - nezávisle na záruce. Tady je řeč o servisní informaci pro řešení záručních oprav a taková SI pro M6 není.
 
"Svolávačky" jsou servisní akce, které dělá výrobce v případě, že je výrobek ohrožuje bezpečnost - nezávisle na záruce. Tady je řeč o servisní informaci pro řešení záručních oprav a taková SI pro M6 není.
Aha děkuji, já jen jestli mám Mazdu otravovat s tímto problémem :)

Apropo mít právníka, tak bych se s mazdou soudil ať mi vymění displej, protože při couvání to může mást a můžu sjet třeba ze skály, kvůli výhledu z kamery :joy: viz. aféra s reklamou Land Roveru :joy::joy:
 
Poslední úprava:
Aha děkuji, já jen jestli mám Mazdu otravovat s tímto problémem :)

Apropo mít právníka, tak bych se s mazdou soudil ať mi vymění displej, protože při couvání to může mást a můžu sjet třeba ze skály, kvůli výhledu z kamery :joy: viz. aféra s reklamou Land Roveru :joy::joy:
Jdi do toho.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Zdravím,
mám Mazdu 6 GJ 2016. Po face liftovou verzi tedy. Bohužel mi začal samovolně praskat display infotainmentu a odlupovat se vrstva pod plexi. Na internetu se to dá dohledat jako spider cracing. Takže budu muset časem vyměnit display. Nevíte, kde by se dal sehnat jiný za rozumnou cenu? V Mazdě si za něj řekli 42 000 bez daně což je absolutní nesmysl za malý dotykový display (51 000 s DPH).
Popřípadně, nemáte někdo zkušenost spíše s výměnou celého toho displaye s jednotkou za ním za nějaké android rádio. Jediné co potřebuji aby fungoval volant a parkovací senzory.

51 000 Mazdě (bez práce) vážně nedám, navíc, když je to ještě vada z výroby, která se bohužel ukázala po záruce.
 
Z mazdy si vypitaj kód náhradného dielu aby si to mohol googlit, prípadne vrakovisko alebo alternatívy z cajny.
 
Dneska stejná zavada a dáno na reklamaci
Auto je po tovarní zaruce
Mám tu prodlouženou záruku tak uvidíme jak se v carstaru k tomu postaví
 
Opravit se to nedá jen vyměnit za nový pokud to uzná servis. Já jsem setřel oleofobní vrstvu z displeje a nalepil ochranné sklo z Aliexpresu.
Ahoj, mám stejný problém u mé CX-5 2019. Utíral jsem displej vždy pouze suchým hadříkem nebo mírně navlhčeným vodou. Ale dnes bylo při těch vedrech něco jinak... čím více jsem se snažil, tím jsem stav akorát zhoršil. Čím si prosím tě setřel tu oleofobní vrstvu?
 
Zdravím, píšem skúsenosť,možno to niekomu pomôže. Na displeji je nanesená nejaká ochranná olejová vrstva ktorá aj mne (Mazda cx-5 2018) ,,popraskala,, Na zahraničných weboch som sa dočítal že na to funguje nejaký špeciálny cleaner, ja som vyskúšal obyčajnú okenu ktorú som naniesol na malú utierku a pomaly displej vyčistil,vyzerá ako nový. Trvalo to asi 15 minút.Síce nemá tu ,,ochrannú,, vrstvu,ale vyzera parádne. Neprekáža mi to lebo ja dotyk vôbec nepoužívam , všetko ovládam cez joistic.
 
"Oprava" té poničené oleofobní vrstvy se dá jen tak, že se display přeleští velmi jemnou brusnou pastou. Takže display demontovat ven a ideálně leštit něčím profi s leštěním po smirku 3000 apod.
 
Zdravím, píšem skúsenosť,možno to niekomu pomôže. Na displeji je nanesená nejaká ochranná olejová vrstva ktorá aj mne (Mazda cx-5 2018) ,,popraskala,, Na zahraničných weboch som sa dočítal že na to funguje nejaký špeciálny cleaner, ja som vyskúšal obyčajnú okenu ktorú som naniesol na malú utierku a pomaly displej vyčistil,vyzerá ako nový. Trvalo to asi 15 minút.Síce nemá tu ,,ochrannú,, vrstvu,ale vyzera parádne. Neprekáža mi to lebo ja dotyk vôbec nepoužívam , všetko ovládam cez joistic.
Včera jsem absolvoval totéž, protože neagresivní ubrousky na dětskou prdýlku prd setřely. Okenu ani Iron jsem neměl, ale vzal jsem doma něco podobného s stejným složením. Nakonec přiložil ochranné sklíčko:
Teď je to jak z fabriky, nečekal jsem tak nádherný výsledek.
 
Back
Top