• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Repase ALU disků (pískování, lakování)

Mám vyzkoušenej Hostagrund kterej byl slabej a sundal jen vrchní lak, tak dík za tip.

Narazil jsem na firmu na smíchově, která posílá disky na chemický odlak někam za Prahu. Chtějí 500 za disk....
 
o jsem z toho trochu na rozpacích co se týče odstínu bronz. Byl to docela risk jen podle fotky na jejich stránkách...
Tak nechat to dělat jen podle fotek, to byl opravdu risk. Já jsem tam radši zajel, abych si vybral na místě. A ten odstín je pěkný, ale řekl bych, že spíš na jiný lak auta - bílou, šedou, černou, machine grey apod.
 
Cores: k te cervene by to slo pekne, ale nesmely by byt po aute ty chromove casti, takhle se to podle me docela tluce...
 
Tak ta cena je podle mě super. Já vezl teď disky do PROPERLAK, na doporučení ze zdejšího fóra a jeden disk do černého leského laku 1990 Kč.
Nevím, jestli k tomu bude krabice vůbec :)
Až to bude hotové a bude jaro, tak hodím nějakou fotku.
 
Ja tam svoje 19ky vezl pred tydnem ? Premium lak Temny chrom v Mazda odstinu. Uz se tesim na vysledek. Oproti roku 2021 trochu podrazili (asi jako vsechno)...

IMG_20220118_082105.jpg
 
A co třeba když jen chci aktuální originál alu Mazda Methal Grey přelakovat do černé?
Kola nemají žádné poškození a lak jako nový.
Jen se mi prostě líbí černá varianta kol k mému autu.
Nechali by jste lakovat nebo tím ty kola hold znehodnotím?
 
A co třeba když jen chci aktuální originál alu Mazda Methal Grey přelakovat do černé?
Kola nemají žádné poškození a lak jako nový.
Jen se mi prostě líbí černá varianta kol k mému autu.
Nechali by jste lakovat nebo tím ty kola hold znehodnotím?
Já bych to osobně nedělal.Pokud jsou kola v pořádku nechal bych to tak.Myslím, že stará barva bude muset jít dole.Pískováním to nepůjde až na hliník, takže nakonec to půjde chemicky (osobní zkušenost).?Pokud vím,tak v práškových barvách je menší výběr odstínů.Když to necháš nastříkat u lakoše jako já, tak tě stím pošle do háje,pokud to není DOBRÝ známý.Mě řekl, že to stříkal naposledy a ať s tím už za ním nechodím a to byl DOBRÝ známý.?A když to necháš ofiko,tak to bude stát ranec.Za mě to postrádá smysl,ale je to na chuti a odhodlání každého jedince.??
 
No mě to napadlo že to tak bude.
Asi zustanu u varianty že je nabidnu k prodeji a ty černá kola si případně koupil nová..

Odesláno z mého SM-J530F pomocí Tapatalk
 
Zrovna dnes jsem dobrousil 17 na NC a mohl bych udělat banku a nezanechat otisky :) Jedno kolo cca hodinu a půl. Ukazováček mám do krve..
Když jsem nesl 19ku do prodejny a lakovny, tak mi už ve dveřích říká, že tohle lakovat nebude..jen jsem potřeboval vědět kolik vrstev a kolik barvy na ně padne....

Podívej se po plastidipu, je to fólie ve spreji a nastříkàš si to sám. Jde to pak sloupnout a màš původní barvu.
 
cestou do Itálie se mi rozsvítila kontrolka tlaku v pneu, ale okometricky byly gumy nafouknuty, kontrolovali jsme každou zastávku. Pak přijedu do Prahy a ráno stojím na ráfku.... nebylo to gumou :-(

IMG_2472.jpeg IMG_2469.jpeg
 
Asi tak, To co mas na aute by jsem určitě neriskoval. Nemuzu si pomoci ale pokud si po cestě do Itálie nerizl do velké díry v vyšší rychlosti tak ty disky stoji za h...o. Po tom co se sem cpalo v posledních letech za padelky pres Polsko, Rumusko a Litvu tak by jsme do zadneho aftermarketu kromě osveceních značek nesel. Jsem rad ze mam skoro vic jak deset let jednu značku která me přesvědčila.
 
Mám pocit, že u těch nízkých profilů je okometrická kontrola nahuštění celkem ošidná. Radši pojišťuji zjištění manometricky ;)
souhlas, poučení pro příště. Už se mi v minulosti dvakrát stalo, že odešlo čidlo a proto to svítilo, myslel jsem že to je zas TPMS...
 
každopádně včera odpoledne objednání, večer jsem jim zavezl auto a ted jsem si to vyzvedl hotové. Rychlost super, komunikace super - Pneu VULKAN Šeberov
 
Tak jsem konečně nahodil ta renovovaná letní kola :)
Nový lak v Properlaku. Úplně dokonalé to není, objevil jsem nějakou zalakovanou ťupku občas. a vetnitř to jedno kolo taky není 100%, ale jinak spopokojenost. Přidávám foto předního disku.DSC_2565.JPG
 
Back
Top