• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém MZD/Mazda Connect/NNG s dotykovým displejem (od roku 2014)

Mám únor 2019 a novější už mít nikdy nebudu, leda by mi někdo ze zdejších upgradovačů poslal nový obsah karty po upgrade. Třeba přes úschovnu.
 
Mám únor 2019 a novější už mít nikdy nebudu, leda by mi někdo ze zdejších upgradovačů poslal nový obsah karty po upgrade. Třeba přes úschovnu.
Pošlu, hned jak bude nový, jestli ti to bude fungovat... Mně licence vyprší příští jaro, tak uvidíme, jak to pak lze řešit... :)
 
Takže po vypršení licence stačí pouze nahrát na kartu novější mapové podklady (pouze nakopirovat)?



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobrý, tak dejte vědět. Já právě hledal něco na netu a nic moc k mapový mazda podkladům ke stažení nenašel


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
OK, takže si budeme muset licenci obnovit? Koupit na další období...?
Musel by jsi od člověka co ti pošle mapový podklady vyžádat i jeho licenční soubor a dohrát ho do složky licence. Auto by to pak mělo poznat který licenční soubor má vybrat a použít. Teda takhle to alespoň fungovalo ještě ve verzi 56.xx.xxx a starší.
 
Takže karta z ebaye asi nejlevnější možnost? Či Apple car play /android auto...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
V aplikaci MazdaToolbox, je nástroj na kontrolu SD karty. Když nechám udělat diagnostiku SD karty, napíše mi, že karta je platná. Po kontrole je dole možnost Zkontrolujte soubory podpisů. U jednotlivých map mi při kontrole píše: platná, licence platná, podpis: neplatná !
Výše uvedené psalo u map z února 2019 i u současné aktualizace prosinec 2019.

Máte to taky tak, nebo mám nějaký problém s SD kartou, či registrací apod.?

Neplatný podpis.png
 
Poslední úprava:
A aktualizaci map to nechá proběhnout nebo to nepustí?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak pokud to funguje i v autě, tak není co řešit ne, sranda, já o té možnosti kontroly ani nevím. Pak zkusím svou kartu, schválně co mi to vypíše.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za mne hlasim, ze aktualizace pres Mazda Toolbox probehla uspesne. Jak s "originalni" Aliexpress SD kartou, tak i s vlastni SD kartou, na ktere mam provedenou kopii/zalohu te puvodni. Vse beha bez problemu.
 
Za mne hlasim, ze aktualizace pres Mazda Toolbox probehla uspesne. Jak s "originalni" Aliexpress SD kartou, tak i s vlastni SD kartou, na ktere mam provedenou kopii/zalohu te puvodni. Vse beha bez problemu.
To ano, ale když necháš v Mazda Toolbox udělat diagnostiku karty, tak Ti vyjede výsledek a dole je černý zvýrazněný řádek: Další informace o kartě SD naleznete po kliknutí zde, a tady se Ti spustí kontrola každé mapy a tam mi svítí u podpisu červeně NEPLATNÁ! Zkus to prosím, jestli Ti tam napíše u každé mapy jednotlivě podpis: platná, nebo neplatná. Díky moc.
 
Aktualizace proběhla, kontrola SD karty hlásí u map licence platná , podpis: neplatná. V autě to běhá normálně. Jen ty mapy zas tak aktální nejsou, kruháč, který je na mé cestě do práce v provozu asi 3 měsíce, je na mapy.cz, google mapy i ve waze, ale v mazdě stále nic.
 
Aktualizace proběhla, kontrola SD karty hlásí u map licence platná , podpis: neplatná. V autě to běhá normálně. Jen ty mapy zas tak aktální nejsou, kruháč, který je na mé cestě do práce v provozu asi 3 měsíce, je na mapy.cz, google mapy i ve waze, ale v mazdě stále nic.
Moc díky
 
Back
Top