• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém Mazda Connect/NNG bez dotykového displeje (od roku 2018)

Kluci zkoušel někdo překopírovat si SD kartu s navi na jinou (myslím jako zálohu, kdyby se ta stávající podělala)? Jde to nevíte?
Ano jde to. Stačí jen CTRL+C a CTRL+V. Nic speciálního není třeba dělat.
Mám to vyzkoušený na BM, BN, CX3, GL a KF.
Ta záloha (kopie SD karty) se ale musí udělat až po "zamknutí" SD karty k autu - tzn. až po najetí minimálně 100km s kartou v autě.
 
Jasný, díky moc oběma za potvrzení, zítra to udělám :cool:
Ahoj, zkoušel jsem zkopírovat novou SD kartu, leště nepolíbenou mazdou, nepodařilo se mito až jak píše Max6, po ujetí 100 a sčuchnutí s WIN auta to ško bez problému. CTRL + C - CTRL + V
 
Tak už někdo aktualizoval, zatím na stránkách nic, ale aktualizace Gracenote na multimediální obsah, tak tam je zmínka o nové aktualizaci map.

PS : Gracenote jsem se pokoušel nainstalovat, ale hodilo mi to chybu, že není dostupná???

Screenshot_20221211_173132_com.opera.browser.jpg Screenshot_20221211_173434_com.opera.browser.jpg
 
Poslední aktualizace prosinec 2022 už mám. Bohužel opět bez aktualizace úseku, kterým jezdím. Instalace ok.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
No já kartu vložil do pc a toolbox mi okamžitě nabídl novou verzi prosinec 2022.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak Polsonside má ještě starší navigační systém (dotykový), tam už to třeba je. Na tom novějším, také ještě aktualizace nemám.
Je to tak, tady je vlákno o bezdotykovém a tam furt svítí červen i když mail o dostupnosti aktualizace přišel už minulou středu
 
Mně se včera aktualizace nabídla a stáhla, před týdnem to nainstalovalo myslím květnovou a pak tvrdilo, že žádná není.
 
Tak na stránkách stále svítí jako poslední verze 2021 Q4 22CW12 z června, ale Toolbox mi dnes novou verzi už stáhnul.
 
Tak potvrzuji, na stránkách nic, ale program aktualizaci nabídl ???

Tak hurá do toho ?

IMG_20221221_090241.jpg IMG_20221221_090324.jpg IMG_20221221_091407.jpg
 
Tak dneska dorazil od Mazdy email, že si můžu aktualizovat mapy, jo na stránkách už také svítí u Evropy prosinec ?
 
Back
Top