• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém MZD/Mazda Connect/NNG s dotykovým displejem (od roku 2014)

No pro mě už poslední aktualizace od nového, stejně ale valím už jen navigace lřes apple car play. Kupovat mazdi aktualizaci určitě nebudu.
 
A netusis jestli šlo v BM pustit random ze všech složek současně na USB?
Mě bude v BN stačit když půjdou složky pustit automaticky po dohrati té předchozí.
U BP to zamrzí jestli to takhle potento.
Na druhou stranu vrátilo se na volant tlačítko source pro rychlý výběr zdroje hudby.

Mazda 3 BN
 
A netusis jestli šlo v BM pustit random ze všech složek současně na USB?
Mě bude v BN stačit když půjdou složky pustit automaticky po dohrati té předchozí.
U BP to zamrzí jestli to takhle potento.
Na druhou stranu vrátilo se na volant tlačítko source pro rychlý výběr zdroje hudby.

Mazda 3 BN
Random ze všech písniček na BN jde, viz co jsem psal výše. Automaticky pustit další album po dohrání předchozího nejspíš nejde, nebo jsem alespoň nepřišel na to jak. Ale myslím, že tady zaplevelujeme špatné téma…
 
Random ze všech písniček na BN jde, viz co jsem psal výše. Automaticky pustit další album po dohrání předchozího nejspíš nejde, nebo jsem alespoň nepřišel na to jak. Ale myslím, že tady zaplevelujeme špatné téma…
U mojí cx-30 jsem řešil podobný problém. Měl jsem na USB spousty kapel s jednotlivými podsložkami (alby). Chtěl jsem, aby mi po dohrání jedné složky začala hrát další složka, nebo podsložka pod ní. Bohužel, dohrálo album a začalo hrát úplně jiné a né to které mělo následovat. Nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem zrušil ty podsložky. Prostě mám na USB naházenou muziku v jednotlivých složkách pod sebou. Tzn., například teď mám seřazené složky J.A.R. - 01. Eskalace dobra, další složka J.A.R. - 02. Dlouho hrající děcka.... atd. No a světe div se, funguje to tak, že to po přehrání jednoho alba začne přehrávat další následující.
 
U BN se dá podle interpretů nebo úplně všechno. Teď to neřeknu úplně přesně, ale pro úplně všechno je třeba jít přes interpret -> všichni interpreti -> všechna alba a pak vybrat libovolnou skladbu. Pro všechna alba jednoho interpreta je to podobně. Co mě spíš štve je, že po spuštění nefunguje náhodné přehrávání.
Díky za tipy. Už je to přehrávání mnohem lepší.
Akorát nevím, kde zapnu náhodné přehrávání.
Jinak k tématu vestavěné navigace.
Neví někdo z vás, co znamená silnice ohraničena zelenými linkami? Dnes jsem si toho všiml na některých úsecích a dříve to tam nebylo. Co to má znacit?

Mazda 3 BN
 
Dnes mi Mazda zkazila rano. Cestou do prace jsem si vsiml, ze se display po vypnuti 360 kamery (ta funguje) nevrati do menu, ale zustane cernej + tlacitka na nastaveni kamery. Po pripojeni mobilu zacalo hrat spotify (pres CarPlay) jako normalne, jen nic nevidim.
Uplny vypnuti auta a zapnuti nepomohlo. Uz se s tim nekdo setkal?

1651047267458.png
 
Poslední úprava moderátorem:
@Snake Počkal jsi po vypnutí auta aspoň 15 minut ? Pokud jen vypneš a hned zapneš,tak tyhle problémy to většinou nevyřeší (mě podobně černala nebo blbnula obrazovka u BM než jsem přehrál software - a jak píšeš, rádio při týhle anomálii normálně hrálo). Rychlejší je použít trojhmat a udělat reset, i když jednou mi to taky nepomohlo a kupodivo pomohlo až odpojení mínusu (potom počkání cca 2 minut) a znovupřipojení baterky.
 
Ne cekal jsem 15 min. Diky za tip. Zkusim to znovu cestou z prace. Mimochodem, jak se dela reset?
 
Poslední úprava:
@Snake Počkal jsi po vypnutí auta aspoň 15 minut ? Pokud jen vypneš a hned zapneš,tak tyhle problémy to většinou nevyřeší (mě podobně černala nebo blbnula obrazovka u BM než jsem přehrál software - a jak píšeš, rádio při týhle anomálii normálně hrálo). Rychlejší je použít trojhmat a udělat reset, i když jednou mi to taky nepomohlo a kupodivo pomohlo až odpojení mínusu (potom počkání cca 2 minut) a znovupřipojení baterky.
Kdyz jsem nasedl vecer do auta tak vse zase fungovalo :) Uff
Snad se to nebude opakovat, zrovna tesne pred prodejem
 
Kdyz jsem nasedl vecer do auta tak vse zase fungovalo :) Uff
Snad se to nebude opakovat, zrovna tesne pred prodejem
Protože to bylo vypnutý dýl než 15 minut, tak se infotainment vypnul úplně. Je to prostě malinkatej počítač a tam se tyhle chybičky stávaj.
 
Funguje to ešte? Nie že by to bolo komplikované, ale ušetrený poldeň skúšania niečoho čo už nefunguje je tiež fajn.
Nebola tu zatiaľ zodpovedaná otázka, tak by som si dovolil doplniť...
Navigácia na "mazdaclubu" nie je aktuálna. Myslím, že tam boli iba jedny mapy a potom sa to už neaktualizovalo. Mal som to a nenašiel som novšie mapy (ako pôvodné cca 2016). Tak som kúpil kartu z Ali... "systém" dal do pôvodného stavu (vrátil som zálohu) a všetko beží.
Dnes sa to asi neoplatí skúšať.
 
doufam ze nejsem v tomto tematu uplne mimo misu, ale jen pro zajímavost, muj stroj je M6 2020, displey i navigace vypada jak tu fotil @Snake par příspěvků nade mnou, zajimala by me jediná věc, je toto téma co se tyče aktualizací i pro tento multimedialní system, tudíž navody zde uveden mohu použít i pro svou Mazdu? A ještě maličkost, v navigaci mám nahranou nějakou ženskou co mluví jak ..no ani nechci říct šestilety děcko :) příjde mi spíš jak kdyby ji někdo přemluvil z kurzu čeština pro samouky :) chtěl bych ji vyměnit za někoho jineho...je tu někde nějaky postup jak to provést?..teda ne že bych chtěl uplně Lišku ale někoho kdo mluví trochu normálně :)
 
doufam ze nejsem v tomto tematu uplne mimo misu, ale jen pro zajímavost, muj stroj je M6 2020, displey i navigace vypada jak tu fotil @Snake par příspěvků nade mnou, zajimala by me jediná věc, je toto téma co se tyče aktualizací i pro tento multimedialní system, tudíž navody zde uveden mohu použít i pro svou Mazdu? A ještě maličkost, v navigaci mám nahranou nějakou ženskou co mluví jak ..no ani nechci říct šestilety děcko :) příjde mi spíš jak kdyby ji někdo přemluvil z kurzu čeština pro samouky :) chtěl bych ji vyměnit za někoho jineho...je tu někde nějaky postup jak to provést?..teda ne že bych chtěl uplně Lišku ale někoho kdo mluví trochu normálně :)
Potíž je asi v tom, že čeština je nahraná jako syntetický hlas. Mě se taky nelíbila a přepnul jsem systémově na angličtinu. Pocvičím se a dá se i hlasové ovládání...
 
:) jj angličtina mi nevadí, raději tak než ta umělotina :) ono člověk stejně když už tak používá android auto a waze...takže ten dotaz byl spíš aby tak nějak řeč nestála :)
 
zdravím ve spolek, nedaří se mi provést aktualizaci map. Starý Toolbox mi píše chyba, nelze se připojit, nains. jsem nový a ten pro změnu hlásí, že moje mapy nejsou kompatibilní. Zná někdo jak z toho ven. Nebo je ámen se starými kartami. Zbývalo mi ještě 1,5 roku pro bezplatné aktualizace (3 roky). Díky
 
zdravím ve spolek, nedaří se mi provést aktualizaci map. Starý Toolbox mi píše chyba, nelze se připojit, nains. jsem nový a ten pro změnu hlásí, že moje mapy nejsou kompatibilní. Zná někdo jak z toho ven. Nebo je ámen se starými kartami. Zbývalo mi ještě 1,5 roku pro bezplatné aktualizace (3 roky). Díky
Ahoj, s tím jsem se nesetkal, na dálku těžko říct. Předchozí aktualizace proběhly korektně? Potíž může být s připojením, s kartou, i s čtečkou. Karta je originál Mazda? Obsah karty, složky a soubory se v PC zobrazují?
 
Back
Top