• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna baterie v klíčku

Tak já měním asi kolem roku a půl. Zajímavé je, že jsem používal jeden klíč, když to hlásilo slabou baterii, tak jsem začal používat druhý klíč a ten vydržel max. měsíc, i když jsem ho předtím nepoužíval. Teď máme jeden klíč já, druhý manželka a měním baterii v obou současně.
 
tak jsem koupil nějaké šmejdy baterie, nebo nevím kde je problém, ale po výměně baterie mi auto hlásí zhruba po měsíci slabou baterii v klíči
 
Já měnil včera. Koupil jsem nějaký z Číny, tak jsem zvědav. Z klíče jsem vyndal Vartu, která tam byla minimálně od doby, co jsem auto koupil, tedy 13 měsíců. Auto občas hlásilo, že je slabá, ale otevírat klikou i startovat bez přiložení k tlačítku šlo v poho.
 
Já měnil včera. Koupil jsem nějaký z Číny, tak jsem zvědav. Z klíče jsem vyndal Vartu, která tam byla minimálně od doby, co jsem auto koupil, tedy 13 měsíců. Auto občas hlásilo, že je slabá, ale otevírat klikou i startovat bez přiložení k tlačítku šlo v poho.
co tam patri za knoflik?
 
Zrovna minulý týden jsem měnil u GJ,vleze v pohodě CR 2032.Je lepší,má větší kapacitu.
 
Mne prvá baterka v kľúči začala pýtať výmenu po cca roku, ale len keď bolo okolo nuly a chladnejšie.. Vydržala nakoniec celú zimu, na jar to prestalo vypisovať úplne a začalo zas v lete, kedy som ju už radšej vymenil.
 
První "z výroby" mi vydržely v ovladači rok a kus, pak odešly všechny zhruba ve stejnou dobu (2x CX5, 2x 6), na podzim jsem je měnil za GP koupené na Alze, načež dva z ovladačů už hlásí slabou baterii, jeden z nich už párkrát CX5 odmítala vidět. Samotné baterie jsou neoznačené, což je podezřelé, možná jde o nějaký fake a proto tak odcházejí. Nad sebou vidím, že s GP nejsem jediný, kdo má problém; přitom třeba na dobíjecí aku od GP nedám dopustit.

Zkusil jsem tam narvat CR2032, kterých tu mám několik balení z IKEA, do vánočních LEDek, a můžu potvrdit, že těsně, ale vejde se. Tak snad ta o třetinu větší kapacita pomůže :).
 
Já mám dobrou zkušenost s Energizer CR2025, ta mi vydržela přes dva roky. Nedávno jsem měnil, ale nevím za co. Možná zrovna ta GP.
 
Ahoj, řešíte někdo odkládání smart klíče třeba do nějakého odstíněného pozdra nebo boxu? Nebo to máte doma pověšené na věšáčku vedle dveří a neřešíte to? Vím že už někde podobné téma bylo, ale nemohu to najít.
 
Ahoj, řešíte někdo odkládání smart klíče třeba do nějakého odstíněného pozdra nebo boxu? Nebo to máte doma pověšené na věšáčku vedle dveří a neřešíte to? Vím že už někde podobné téma bylo, ale nemohu to najít.
Téma není moc pro veřejné prezentování, je to jako návod pro zloděje ,kam jít a nejít pro autoo_O, Takže snad SZ?
 
Ja mam na to takove odstinene pouzdro jako privesek ke klici, myslim ze na amazonu sem to koupil za par babek. Opravdu to funguje: kdyz mam klic uvnitr, auto neotevru...
 
Normalne neresim, protoze auto neni novy, ani neni az tak drahy, ani nepatri mezi nejkradenejsi modely, ani neziju nekde u ukrajinsky hranice, ale kdyz jedeme na vic dnu pryc a zustava na zahrade, tak pro sichr klice od auta hazim do silnostenne plechovky (takova ta stara), ktera je za nekolika silnymi zdmi uprostred domu... a rikam si, ze kdyby si to v dobe nepritomnosti nekdo vytipoval, snad to pomuze.
 
Dík za odpovědi. Asi nějakou krabičku do domu a nějaké přenosné pouzdro na dovolenou pořídím. Doma mám auto asi 2 m od šuplíku kde jsou klíče hozené a hned za skleněnými dveřmi. A na dovolené pro jistotu, když parkujeme někde před apartmánem a klíče jsou hozené jen někde na stole.
 
Back
Top