• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výměna baterie v klíčku

Oba klíčky mám v komodě.
Včera zahlásil systém výměnu baterie v ovladači ,koupě 03/2020
Už je tam nová,tak uvidíme jak dlouho ?
 
Ahojte, vymenil som bateriu v Mazde 3 2006 a odvtedy mi vobec nejde odomykat/zamykat.

Skusal som aj naprogramovat kluc podla navodov, vsetko islo v pohode akurat ked som mal stlacit 2x tlacidlo na kluci tak nereagoval.

Cervena diodka zasvieti ked stlacim tlacidlo.

Nemal niekto podobny problem? Dakujem za rady
Ahoj mam Mazdu cx3 2018 kúpil som ju s dvoma kľúčmi v jednom bola vybita batéria tak som založil co som mal kúpenú už dávno ledka bliká ale kľúč diaľkovo neodomyka ani nezamyká ako sa programuje kľúč po výmene baterie
 
Já tedy nic programovat nemusel. Vždy jsem jen vyměnil baterii a vše fungovalo.
 
Tak po roce se baterka v klíčku zase ozvala, že potřebuje výměnu. Dávám tyhle, sice no name blistr, ale uvnitř 5x DURACELL. Rok minimálně vydrží, cena 70,- Kč včetně dopravy a DPH.

 
Já kupuji v Kiku,podobná cena,ale dávám tam 2032,krásně pasuje a vydrží tak 1,5 roku.
 
Mě se povedlo se dvakrát s klíčem vykoupat.Nejhorší na tom je,že pokaždé s jiným klíčem.Momentálně to špatně odemyká,skusím vyměnit baterii,jestli to pomůže
 
mně zase se někde u novýho ovladače vytratila stříbrná krytka, asi mi to někde spadlo a nevšiml jsem si :) nemá někdo? :)

1.jpg
 
stříbrná krytka
Taky jsem měl fuč a řešil jsem nákupem zde.
Přijde Ti to rozebrané na atomy (foto) a stř. krytka je jeden díl z toho.
Nemá to pochopitelně Mazda logo, ovšem jinak je to povedená kopie.
A možná silikon řeší další pády. Trochu to hyzdí, ale...

atomy_.jpg
 
Back
Top