• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24
To budes startovat. Nebo to dotlacis? :D ... no kazdopadne se budeme tesit. Cim vic tim lip :)

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
Přesně tak, budeme se těšit ;)

Mimochodem na FB Mazda ČR se to celkem rozjelo a jsem sám zvědav, kolik nových "klaňáků" přijede :D ;)
 
Jasny, no uvidim podle situace. Pze me ceka Plzen - Roudnice n. Labem - Pha - HK - Olm a hned zpet do HK a dalsi den HK - Pha - Plzen.
 
Jasná věc, uvidíš jak se ti bude chtít ;) V sobovi pohodička pár kiláčků ne? :D
 
To ja prijedu rad, jen kdyby tam nekdo chrapal tak to podporim. Jinak zakempim eventuelne nekde na trase zpet. Uvidim jak na tom budu. Kilometry nejsou problem, vzdyt to je jak v letadle :)
 
Jasná věc, uvidíš v sobotu co a jak ;) Vyhradíme speciální místečko pro mazdasoba :D
 
Heh, zrovna jsem psal komentar k jedny fotce od borce co byl v Trollhamu v SAAB muzeu... fotil se u auta a vedle stala Mazda Milliena, no TAcko... tak jsem psal. Ze to byl taky dalsi Mazdosaabar. Fakt se mi ty dve znacky takhle sdruzujou. To vypada na zajimavy vyusteni :)))
 
Jojoo bude pěkně ;) Maximálně se před nějakou přeháňkou schováme pod střechou :)

Mimochodem mazďáci a mazďačky. Já jedu nakonec v sobotu ráno ještě do Brna, takže klidně nemám problém se srazem a začátkem kolony na sraz už v Brně :)

Potom teda sraz a odjezd 8:30 Vyškov (Místo setkání benzínka AGIP)
Dále se připojíme k dalším mazďákům a mazďačkám v Prostějově. Sraz a odjezd 9:00 Prostějov (Místo setkání TESCO)
Z Prostějova do Olomouce pojedeme po staré.

Moc se na všechny těším. Kdo jede z jiného směru nebo jede později, tak nás na parkovišti v Olomouci určitě nepřehlédne :)

Jo a kdo může, tak sdílejte odkaz na akci kde se dá, ať se o naší akci dozví ještě co nejvíce lidí ;) Třeba NOVINKY.CZ o nás píšou nebo jsme na oficiálním webu MAZDA ČR

Tak v sobotu se všemi na viděnou
MAZDÁR :)
 
Kdyby mi ti náhodou vyšlo,na kterém parkovišti v Olomouci a v kolik hodin budete?Jel bych po dálnici od Zlina.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Kdyby mi ti náhodou vyšlo,na kterém parkovišti v Olomouci a v kolik hodin budete?Jel bych po dálnici od Zlina.
Škoda, že je @MildaMPS na dovolené, ten vždy "naříká" , že jede ze Zlína sám :)
No v Olomouci už rovnou na parkovišti u areálu. ZDE ;)

Pokud budeš stíhat, tak se k nám můžeš připojit už ve Vyškově nebo Prostějově ;) Posílám tel. do SZ.

ALL: Kdo nemá telefon na nikoho z mazďáků, tak si klidně napište. Pošlu SZ :cool:

Z Brna nikdo ráno nejede? To pojedu od Brna sám :rolleyes:
 
Dík, uvidíme jestli to klapne.Pokud se podaří a dojedu,tak rovnou má místo. Mazdaar

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Tak já se nakonec moooožná s juniorem ukážu. Ale pravděpodobně nebudu Mazdou..
 
Možná večer vyhrabu fotku jak na Mazdakvasu 2013 přelepili znak na Mitsubishi znakem Mazda a dokonce do rána tam myslím oktávku pomalovali taky znakama Mazda, tak doufám že se to nestane případně mě :D
 
Apropo, neplanujou se nejaky jmenovky? :D Zname tvare bez problemu, ale ty novy... prvni tri si zapamatuju. Pak uz se obavam.. :D


dafc01f4a6_11997655_o2.gif

A fixem nick... :D
 
Back
Top