• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24
Bylo fajn
 

Přílohy

  • DSC_0490.JPG
    DSC_0490.JPG
    800,9 KB · Zobrazení: 24
  • DSC_0495.JPG
    DSC_0495.JPG
    713,5 KB · Zobrazení: 25
  • DSC_0492.JPG
    DSC_0492.JPG
    815,7 KB · Zobrazení: 25
  • DSC_0491.JPG
    DSC_0491.JPG
    805,9 KB · Zobrazení: 25
  • DSC_0489.JPG
    DSC_0489.JPG
    694,9 KB · Zobrazení: 27
každopádně :) ještě uploadnu video z přesunu z Prostějova na Místo srazu :) ... Škoda, že ty cesty tam jsou takové nudné :( (rovinky :D ) .

Edit:
tak video konečně uploadnuto, dám odkaz sem a ještě do galerie, aby to bylo pěkně zařazeno :)
omlouvám se za kvalitu zvuku i videa :D stále jsem v testovací fázi :D , kolikrát kameru zapomenu nasadit, nebo vymazat starý záznam :D :D

 
Poslední úprava:
každopádně :) ještě uploadnu video z přesunu z Prostějova na Místo srazu :) ... Škoda, že ty cesty tam jsou takové nudné :( (rovinky :D ) .

Edit:
tak video konečně uploadnuto, dám odkaz sem a ještě do galerie, aby to bylo pěkně zařazeno :)
omouvám se za kvalitu zvuku i videa :D stále jsem v testovací fázi :D

Dobré to je :) škoda, že ten retarden nemám natočenej :D
 
Ne, zastavoval jsem se na damsky jizde v Hradci... No, pokuruje to... :/ Ale seru na to,... :D
 
Moc díky všem, co přijeli. Byl to parádní klaňáckej sraz, jak se patří. Opravdu bomba. Lidí přijelo hodně moc, takže se o našich srazech a klanu dozvědělo zase více lidí s Mazdou v srdci a tak to má být ;)
Za celý den jsem stihl pokecat s hodně lidmi, s některými více, s některými méně, ale se všemi suprově :) Opět perfektně strávený den s lidmi, kteří mají stejné zájmy a tak jsem opět nabitý pozitivní energií k prasknutí.
Prostě bomba. Všichni jste moc super, a jsme parádní stále se rozrůstající banda. Už teď se těším na další sraz, opět cca za měsíc. ;)
Už aby to bylo.

Jinak všichni, kdo máte nějaké foto nebo video, tak šup s ním SEM.

Mějte se zatím všichni parádně

a Mazdáááár :troll:
 
každopádně :) ještě uploadnu video z přesunu z Prostějova na Místo srazu :) ... Škoda, že ty cesty tam jsou takové nudné :( (rovinky :D ) .
První odbočka a hned ztraceni na parkovišti :D :D Nezapomenutelné :D
Koukám, že jste jeli opravdu Olomoucem :D Ty popisky jsou parádní. Ale přesně tak, hlavně, že všichni v pořádku dojeli ;)
 
První odbočka a hned ztraceni na parkovišti :D :D Nezapomenutelné :D
Koukám, že jste jeli opravdu Olomoucem :D Ty popisky jsou parádní. Ale přesně tak, hlavně, že všichni v pořádku dojeli ;)

věř, že nás na to koukalo víc :D ale vůdce banditů zavelel a my ho následovali :D ... Ty a Igi byste vlastně meli být souzeni za dezerci :D
 
No my jsme naše dezertérské sklony potlačili a čekali jsme, že se vrátíte, když jedete jinam :D :D No inu marně :D To je tak, když má někdo zadáno v navigaci jiné místo :D
 
První odbočka a hned ztraceni na parkovišti :D :D Nezapomenutelné :D
Koukám, že jste jeli opravdu Olomoucem :D Ty popisky jsou parádní. Ale přesně tak, hlavně, že všichni v pořádku dojeli ;)
Nebyli jsme ztracení :D nech mě .. Já si jen užívala, že vedu s nápisem MU tolik aut, tak jsem se chtěla ještě pochlubit :D
 
ale pšššt nebo vás rozsadím :D případně půjdete klečet na hrách, každy do jineho koutu fora :D
 
My taky jeli správnou cestou :D jen trošku delší no :D alespoň jsme se projeli .. Chápeš, mě to Brno - Vyškov - Prostějov nestačilo :D
 
Back
Top