• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24
Tak zítra musim do práce do šesti :mad::(
takže pojedu tak akorát do .....
Užijte si to tam řádně a už se budu těšit na další ;):cool:
 
Táák lidičky, sraz s eblíží, kdos e těší? :)))) Počasí tady nyní pod mrakem, snad se vyprší přes noc eventuelně a zítra, panebože prosím, vymetená obloha, 28 ve stínu!!! Dííky
 
Dneska to myl snad každý :D My to dávali dokupy 4hod, komplet. Vnitřek, motor, kola, plasty, dodělávky, mouchy, umýt, okna... a teď mrholí :D Zítra ráno + na místě vodou + vyleštit jelenicí + od prachu kola. Ufff, sprcha bodla jak blázen, teď si otevřu pivko :)
 
Ticha zavist... noo Smoula bude zase za smudlu :D nejsou lidi... zitra rano na rychlo na wapce :D ... tak on to zrovna neni 2x vystavni s tema sramama :D a podrenym oknem... se budu muset schovat nekde do keru :D

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
ja to teda taky odmusoval, ale zejtra cestou ze zapadu zas nejaky ty svine nachytam... zajimalo me to navoskovani, tak jsem se do toho pustil. Jinak bych se na to vyprd asi..
 
Tak ze se musim omluvit, ale nedojedu. Dily jeste nemam zpet z lakovny a auto je rozebrane v garazi :-(
 
Počasí je objednáno přeci, bude fajnově ;)
Mimochodem já dneska z celého dne věnoval autu tak cca 15minut :D A to ještě jsem pak najel pár set kilometrů a zítra ještě najedu :) Ale auto cca jako nové, zhodnotíte zítra :D :cool:
 
Back
Top