• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Červnový sraz - Olomouc, lokalita "Poděbrady" , 27/6 sobota, program již od 10hod.

Zůčastníš se červnového srazu v Olomouci 27/6/2015?

  • ANO, na 100%

    Hlasy: 10 41,7%
  • Možná ano

    Hlasy: 8 33,3%
  • Ne

    Hlasy: 6 25,0%

  • Celkem voličů
    24
Ja chystam auto cca tyden :D Jsem po celou dobu na nej nemel cas :-( Od stredy to davam hodne rychle do kupy. Vcera jsem daval nove sani, ktere jsem minuli tyden urizl a pak jsem zjistil ze to byla chyba a nemeli nikde nic skladem :D
 
Dneska to myl snad každý :D My to dávali dokupy 4hod, komplet. Vnitřek, motor, kola, plasty, dodělávky, mouchy, umýt, okna... a teď mrholí :D Zítra ráno + na místě vodou + vyleštit jelenicí + od prachu kola. Ufff, sprcha bodla jak blázen, teď si otevřu pivko :)
Jelenici nee :) Ta skrabe lak :-(
 
Dnešní shrnutí:
Cesta tam, paráda, až na ten blbej déšť do mi zašpinil auto všude :D
Cesta z Prostějova do Olomouce, ten retardér mě tam vyděsil a až se mi orosilo čelo :D
V Olomouci na srazu: Paráda, parta lidí pěkná, nikdo nikoho neodsuzoval, teda aspoň o tom nevím :D
Po cestě zpátky, jsme vyjeli vlevo za kolejema, tam je nějaká rozkopaná vesnice a při sjedu do vyřezanýho asfaltu mrda jak prase pravým předním kolem do podběhu, lemu a dorazu tlumičů, tak jsem radši zastavil, předjela mě kolona aut a šel jsem se podívat a kolo se vším cajk :D
Takže za mě dnešek parádní, @Jirka má ode mě a přítelkyně palec hore za pěkně strávený den.
Akorát fakt nevím, kdo je doteď kdo :D
A skoro 200km v tahu bez pauzy na zpáteční cestě se sportovníma pružinama mi asi zmenšilo páteř o 5 cm :D
@Kubajszmps , draku ten přední nárazník tam nedostanu :( MPS má jiné blatníky :(
 
Poslední úprava:
Tak Zdar taky hlasi dojezd domu :) . Díky vsem za paradne straveny den se super lidma. Pocasi se na konec umoudřilo a bylo se na co koukat a dobrej pokec. Lokalitu jsem si poradne prosel :D a je to tam super.

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Take jsem dorazil v poradku domu. ;) Musim uznat, ze je to skvela parta. Priste zas. Jen me dostali bosi lide. :D
 
No ti bosí lidé mě taky celkem zarazili. Dál mě ještě překvapilo to vajíčko v toastu-ještě že tu @LadyDoubleEl máme a neumřeme hloupí :D
Jen už si nevzpomenu na tu "zábavu" po svitavsky :(
 
Za mě má dneska @Jirka taktéž palec nahoru !! Neskutečně parádně strávený den, se vším. Prostě bomba. Už teď se těším na nějaké ty fotky :)) Jinak klasika lidi parádní, dost nových (teda alespoň pro mě :D) a prostě a jednoduše - paráda. Díky moc všem !!
@Piril tak to ne, dokud to neuvidím naživo, tak prostě neuvěřím :D jinak bosí lidi jsou normální, nevím, čemu se furt divíš :D
@Petapr bosí lidi a vajíčko v toustu, to je naprosto normální, nemáš vůbec důvod být překvapený :D neumřete hloupí, ani hlady :D no joo, ženská v klanu se vždy hodí :D jinak "zábava" po Blanensku je "čoch" :D
a vůbec nechte mě bejt, jinak příště nebudou tousty s vajíčkem :D
 
Fotky v galerce -->

Díky všem za účast, sešlo se nás hodně přes 20aut v průběhu celého dne. Já moc nefotil, raději jsem se věnoval lidem, myslím, že fotek bude dost i od jiných lidí. Za mě super, M3 parádní, RX7 potěšila a taky dámy, co dorazily odpoledne! Už se těším na další akci, vyhlásíme anketu KDE a KDY a třeba klidně i někam dále směr Čechy, ať pořád nejezdí jední a ti samí takovou dálku. :)
 
Back
Top