• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Tak já dnes ráno ve Zlíně potkala Aleše (samotného "Mazda guru" z IVOS Fryšták) v červené CX-3 s SPZ 777 IVOS7. Fakt magor tenhle chlap :confused::D
 
Poslední úprava:
Tak já dnes ráno ve Zlíně potkala Aleše (samotného "Mazda guru" z IVOS Fryšták) v červené CX-3 s SPZ 777 IVOS7. Fakt magor tenhle chlap :confused::D
Chceš říct samotného Pežot guru > Subaru guru > Seat guru > Mazda guru? ;) ... jo o té poslední větě nelze pochybovat, už jsem měl tu "čest" dopisovat si s jeho přechytralým Mgr. Bc. právníkem (jako i jiní tady z tohoto fóra).
 
Chceš říct samotného Pežot guru > Subaru guru > Seat guru > Mazda guru? ;) ... jo o té poslední větě nelze pochybovat, už jsem měl tu "čest" dopisovat si s jeho přechytralým Mgr. Bc. právníkem (jako i jiní tady z tohoto fóra).

Přesně tak :D Ráda si poslechnu zajímavé historky. Taky se můžu podělit, ale ne přímo s ním, ale s jeho "zaměstnanci".
 
@pweter dnes přistihnut v Brně na Tržní stojící v koloně na semaforech :cool: Všiml sis, že jsem mával, nebo si byl zabraný do debaty se spolujezdcem? :D
 
poznali jste na cestách zdejšího člena ? Nebo jste potkali nějakou vymazlenou Mazdici, které by slušelo členství v MazdaKlanu ? Foťte, postujte, dávejte za stěrače odkaz na MazdaKlan,......
Odkaz na MazdaKlan? Za stěrač? Omlouvám se, že se ptám na věci, které jsou asi Vám všem známé- jsem tu nová-díky!
 
už jedouuuu.jpg červená.jpg zoom zoom.jpg
Dnes se mi naskytl krásný pohled na cestách. Jen škoda, že jsem nemohla probliknout a pozdravit, pač jsem jela v jiném "oři" :-( "Konvoj" mířil na Slovensko, předpokládám do Trenčína, takže kdo čekáte na svou princeznu, na autě byly převážně samé CX-3 a CX-5 + jedna červená troječka, tak už k vám jedouuuuu :D
 
Dneska jsem si prvně všimnul podložky pod RZ s "www.mazdaklan.cz". Byla to MX5, se staženou střechou, stála přede mnou na světlech na Českobrodské a odbočovala do Malešic. (Já jsem jel rovně směr Kyje.)
 
Se mi podařilo zaparkovat vedle RX-8, tak jsem se s ní vyfotil:
View media item 1748View media item 1747EDIT: Jste mi to přesunuli sem, no říkal jsem si, kam by se to nejlíp hodilo a dal jsem to do sekce RX-8, protože tam není moc živo ;) Majitel téhle RX-8 není nejspíš nikdo místní, byl to starší pán a můj bývalý soused (když jsem ještě bydlel v Kolíně, teď jsem se tam zastavoval a náhodou bylo místo zrovna vedle něj).
 
Poslední úprava moderátorem:
Nejel @Spirit jsi dnes v 11h přes Napajedla? Mám pocit, že jsem tě míjela v protisměru u "Fatrácké prodejny", jel jsi směrem na Topolnou...Byl jsi to ty? ;)
 
Nejel @Spirit jsi dnes v 11h přes Napajedla? Mám pocit, že jsem tě míjela v protisměru u "Fatrácké prodejny", jel jsi směrem na Topolnou...Byl jsi to ty? ;)
Ahojky, jasně, že jsem to byl já. Valil jsem s mladým na zápasy do UH. Kvůli uzávěrce ve Staraku jsem jel přes Topolnou. Mazdu v protisměru jsem,registroval,ale nepoznal jsem Tě ;-(
Měla si trouuubit :)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Tak opět @pweter :D Tentokrát ve Vyškově na křižovatce na průtahu u Lidlu. Nějak si mě z místa spolujezdce neviděl :D
 
Back
Top