• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Zdravím naše dvojče @romin, pokud to není nekdo jiný ;):D
Manželka,manželka,mne potkáš akorát tak v montérkách,já se moc nepovozim:(bané včera jsem byl natankovat:(protože tankuju Verva 100 musim pomalu až do Prahyo_ODám plnou odevzdám sobotní žold a pak to takhle dopadne:DDobrý auto a hodná manželka holt něco stojí;);)
 
To je parádní odchycení klanových CX dvojčat v akci :D ;)


Je potřeba rozdávat vizitky, navazovat řeč popřípadě pořádat nějaké srazové akce ;)

Pro začátek aspoň ty rámečky... Po Ově a okolí jezdí spousta japonek, ale asi nikdo, kdo by chodil sem.
 
si takhle vyjíždím z fabriky ŠA v Boleslavi a křižuje mě autoškola v CX5 ? To bych nečekal a v Boleslavi už vůbec ne...
 
Jsem také z Ovy a málokdy někoho potkám.. A když, tak je to nějaká alespoň na první pohled nezainteresovaná žena nebo důchodce. Většinou u Lidlu u Futura. Tak snad budu mít větší štěstí :)
 
Jsem také z Ovy a málokdy někoho potkám.. A když, tak je to nějaká alespoň na první pohled nezainteresovaná žena nebo důchodce. Většinou u Lidlu u Futura. Tak snad budu mít větší štěstí :)

Já jsem u Futura skoro denně a zatím jsem tam potkal jednu tmavou 6GH v kombi provedení. Jinak japonek spousta, ale jak píšeš, lidi, kteří nemají nejspíš ani tušení o Klanu!
 
...jak píšeš, lidi, kteří nemají nejspíš ani tušení o Klanu!
O tom mi povídej. Nemávám ani neblikám na všechny mazdaře, ale nějak si nemůžu pomoct a na každou druhou šestku mávnu nebo i bliknu - zejména pokud je to GJ :cool:. Ale zatím žádná odezva... :wideyed:
Pokud bude o víkendu dobré počasí a trocha času, nahodím klanové podložky, které mi dnes přišly od @Natural, kterého mimochodem musím maximálně chválit za jeho snahu (více později v mém vlákně). A uvidím, jestli se někdo chytne a v Ostravě bude opětovat pozdrav. Dnes jsem na Ostravsku najezdil cca 200 km a napočítal jsem okolo 30 mazd, které jsem míjel nebo předjížděl nebo jimiž jsem byl předjížděn. To by v tom byl čert :troll:, aby někdo z nich nebyl klaňákem. :watching:
 
Back
Top