• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

O tom mi povídej. Nemávám ani neblikám na všechny mazdaře, ale nějak si nemůžu pomoct a na každou druhou šestku mávnu nebo i bliknu - zejména pokud je to GJ :cool:. Ale zatím žádná odezva... :wideyed:
Pokud bude o víkendu dobré počasí a trocha času, nahodím klanové podložky, které mi dnes přišly od @Natural, kterého mimochodem musím maximálně chválit za jeho snahu (více později v mém vlákně). A uvidím, jestli se někdo chytne a v Ostravě bude opětovat pozdrav. Dnes jsem na Ostravsku najezdil cca 200 km a napočítal jsem okolo 30 mazd, které jsem míjel nebo předjížděl nebo jimiž jsem byl předjížděn. To by v tom byl čert :troll:, aby někdo z nich nebyl klaňákem. :watching:

Taky jsem to párkrát zkusil, ale zatím taky nic. Třeba se jednou někdy... :p
Musím napsat @Natural ať mi odloží podložky, minule psal něco o úklidu před prahem :D
 
Ráno v 5.30 mažu do rachoty a v Pb narazim na @Max6 jak někam razí s M6 MPS raději jsem na něj neblikal aby si nemyslel co zanim jede za magora,byla tma:)
 
Ja dneska poprvé narazila na Mazdu s mazdaklanem, starší modra asi trojka, profrčela jsem kolem celkem rychle a protože byla na odtažném vozidle, tak jsem ani nemavala :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja jsem tu clenem MK uz pres dva roky a do dnes jsem nikoho nepotkal, to je zaklete. Samozrejme nepocitam srazy. A kdyz uz moje auto nekoho potka, tak to jede jen manzelka :D.
 
@Alamaster teba som už niekoľkokrát stretol na Kobyliskom námestí, alebo cestou z Kobylís na Spojovací. Akurát vždy berieš roha a nestihnem ani prebliknúť. :D
 
Mazda 6 modré kombi s obříma výfukama cestou z Březnice do Zlína zdravil tak jestli čte. Zdar
 
Dnes pred 16tou hodinou,smer z Brna do UH,pred Slavkovem,tmave seda GJ kombi,spz 4Z4 a dal nevim...
predjizdel jsi v odbocovacim pruhu ,jel jsi jak kokot,ohrozoval jsi ostatni svoji debilitou.
Pokud jsi to nekdo z mazdaklanu,doufam ze ti seberou ridicak magore.
Jinak se vsem omlouvam ze je nutim cist tyhle moje vylevy:)
 
Back
Top