• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Neoriginální rádio , reproduktory a zesilovač

Dash cameru nemám, len cúvaciu kameru. A kam si ten menič napätia pripojil? Môžeš poslať odkaz ako to vyzerá?
Robilo mi to po pripojení AUX vstupu, tak som ten menič napätia zapojil medzi AUX kábel a AUX vstup v aute. Možno nájdem link.
US $4.99 17%OFF | Ground Loop Noise Isolator Transformer Hum/Buzz/Noise Eliminator With 3.5MM Audio Cable For Car Audio Home Stereo System Cable
 
Robilo mi to po pripojení AUX vstupu, tak som ten menič napätia zapojil medzi AUX kábel a AUX vstup v aute. Možno nájdem link.
US $4.99 17%OFF | Ground Loop Noise Isolator Transformer Hum/Buzz/Noise Eliminator With 3.5MM Audio Cable For Car Audio Home Stereo System Cable
Aha ale u mňa to bude asi niečím iným lebo nemám pripojené nič...aspoň o tom neviem
 
Ani v zapalovači nabíječku nebo třeba transmitter? Pokud ne je to vlastnost radia má nastavený velký zesílení nebo koncak ma prostě velkej šum sam o sobě
 
Ani v zapalovači nabíječku nebo třeba transmitter? Pokud ne je to vlastnost radia má nastavený velký zesílení nebo koncak ma prostě velkej šum sam o sobě
Všetko som vypojil ale šum preteváva. Nedalo by sa to vyriešiť nejakou aplikáciou v rádiu, keďže je to Android? Neviete o niečom?
 
Ahoj kluci,

Kam prosím dáváte GPS anténu od android rádia? Mám jedno na cestě a mám lehké obavy, že v interiéru bude příjem GPS slabý. Ideálně by se mi umístění líbilo někam pod predni kapotu do motoroveho prostoru, ale pravda jsem zatím nekoukal kde je nějaká pruchodka.

Zajimalo by mě, zda máte příbadně trable se slabým signálem když nechate GPS antenu v palubce.
 
Ta antena je delana do interieru. Ja ji mam v pravem rohu na palubce. Nevim proc bys mel mit slaby signal? Kdyz sedis v aute tak mas na mobilu taky slaby signal??
 
Právě na palubku bych to dát nechtěl. Působí to tam na první pohled jako něco, co tam nepatří. Nabízí se nechat antenu uvnitř palubky u displaye palubniho PC. Ale tam se právě obávám sníženého příjmu signálu.
 
Kam prosím dáváte GPS anténu od android rádia? Mám jedno na cestě a mám lehké obavy, že v interiéru bude příjem GPS slabý. Ideálně by se mi umístění líbilo někam pod predni kapotu do motoroveho prostoru, ale pravda jsem zatím nekoukal kde je nějaká pruchodka.
o_O Jen tak mezi námi děvčaty - přední kapotu asi nemáš plastovou, že? No a GPS signál jsou elektromagentické vlny, obvykle frekvence kolem 1,5 GHz, takže přes plechovou kapotu ti fakt neprojdou. Nadto v motorovém prostoru bývá občas docela teplo, nemyslíš? To elektronice moc nesvědčí : unamused: Takže asi nezbyde, než to dát opravdu někam pod okno.
 
@Stan_86 anténa a hlavně GPS nesmí být pod ničím kovovým ani v blízkosti, takže buď dát na palubku viz fotka výše nebo schovat nad rádio okolo průduchů a zachovat směrovost tj. Nedávat např vzhůru nohama ;)
 
Tak to došlo bleskově, na aliexpres, super že vše šlape. Ne Eononu se mi hodiny v info displeji nastavit nepovedlo, apka tam je ale nespolupracuje. Hodiny mám ale ve widgetu na domovské obrazovce tak mně to netrápí, na info displeji nechávám okamžitou spotřebu.
no_hits, co myslíš tím : - indikace prvků ventilace a klimy - jen že to funguje na info displeji nebo ti to zobrazuje i na tom rádiu ?

Na pohled mi tam Eonon s tlačítkami zapadá víc, na druhou stranu každopádně čím víc displeje tím lépe, tak ať slouží :cool:
Podařilo se prosím někomu rozchodit čas na Eononu? Jak píše kolega, apka na nastavování hodin na radiu sice je, ale nespolupracuje. (Je to pořád malá daň za to, co vše navíc to umí “)
 
Zdravím, mám problém s Bose hudbou, zjistil jsem že mi nehrajou oba výškové repro a zároveň se mi zdá že hraje dost nahlas středové repro nad info displejem. Je možný že by se v tom předchozí majitel nějak rýpal aby to tak hrálo a nebo prostě jen něco odešlo?? Poradí prosím někdo co a jak zkontrolovat??
 
Tak už jsem asi zjistil proč mi nehrají ty výškové repro, jen teď nevím kam připojit nové, koupil jsem Hertz K 165, velký mám osazený a ted nevím jestli ty výškáče připojit na ně a nebo použít dráty od stávajících.

IMG_20220520_103621.jpg
 
Přípoj to na středobas ve dveřích a budou hrát, jen nech ten černej "váleček" na kabeláži ;)
 
Sdílím zajímavou zkušenost s android rádiem Eonon R98.

Po nainstalování do auta, kdy vše ostatní funguje skvěle, jsem si zjistil, že kvalita mikrofonu handsfree při telefonování za jízdy je velmi špatná. Druhá strana mě vůbec neslyší, nebo nerozumí. Když jsem zastavil auto, tak bylo vše v pořádku.

Po pár emailech přímo s Eonon zákaznickou podporou mi zdarma zasílají nové autorádio, že si myslí, že je chyba na základní desce.

Tomu říkám podpora! :)

EONON!!!! :)
 
Sdílím zajímavou zkušenost s android rádiem Eonon R98.

Po nainstalování do auta, kdy vše ostatní funguje skvěle, jsem si zjistil, že kvalita mikrofonu handsfree při telefonování za jízdy je velmi špatná. Druhá strana mě vůbec neslyší, nebo nerozumí. Když jsem zastavil auto, tak bylo vše v pořádku.

Po pár emailech přímo s Eonon zákaznickou podporou mi zdarma zasílají nové autorádio, že si myslí, že je chyba na základní desce.

Tomu říkám podpora! :)

EONON!!!! :)
Ha, daj vedieť či ti pomôže výmena jednotky.
Mám R98 pár mesiacov a som s tým úplne spokojný okrem toho mikrofónu. Zatiaľ som to s Eonon-om neriešil.
P.S.: Bezdrôtové Android Auto/Car Play je super vec ?
 
Back
Top