• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Stěrače

Aerotwiny dosluzili, tak som dala oximo polskej vyroby a katastrofa ... vyhodila som ich po tyzdni. Pšonek nevie vyrabat stierace. Teraz mam sherony a max spokojnost. :D
 
Už musím vyměnit. Levý je po smrti a určitě bude zase břečka v zimě, tak ať dobře vidím. V létě kapalina mizí pomaleji.
 
Já je bral z carda předloni-jsou to ty samé,jak z té motory-kde jsou o něco dražší,ale já měl dopravu zdarma,takže jsem je bral odtud.Kolega bral nedávno tady odsud a také si je chválí...to už je také podezřele levné,ale prý jsou ok.
https://autoeshop.eu/sterace-mazda/539-sterace-mazda-6-2008-2012--3165143613993.html
 
Robíte si zbytočné starosti so značkou.
Ja mám z Lidlu, akési aero blade , 1 pár stál asi 6-8 € (inak by som ich nebol kúpil).
Bosch, Denso, Valeo a pod. sú asi dizajnovejšie, ale tie lídlácke mi už druhý rok stierajú bezchybne.
 
Neboj, už jsem dostal vynadáno. Kámoš má z lidlu na audině druhý rok za 150,-
Dám na zimu z glóbusu a třeba tam budou tak dlouho že mi doma densa zatim spuchří.;)
 
Z Carda na jaře přišel NWB...

Na eshopu dimid přišel dlouhý originál DENSO a krátky NWB
Pozor na to a zkontrolovat, ať nejste zklamaní potom!

Na novou sezónu, pokud i dimid začne prodávat NWB nejspíš kouknu po originálních Mitsuba :)

A ještě edit: Neplést a nezaměnit dohromady hybridy s flat stěračema..
 
Ahoj ve finále NWB dělá pro DENSO i pro MITSUBI, takže ono je to jedno a totéž. Osobně jsem ani rozdíl mezi NWB a DENSO nepoznal, jak zkoumáním, tak v praxi. DENSO jakože DENSO ani nevím,jestli ještě lze sehnat (originál MAZDA díl byl taky NWB)
 
Je to tak, ale praxe bohužel hovoří jinak..
Všechna auta z prvovýroby mají na gumičkách Mitsuba (nový design stěračů s ostřejší hranou) a starší varianty z výroby na gumičkách taktéž nikdy Nwb neměly (na gumičkách je běžně označení WRC2). Hromady klaňáků potvrdí a prodebatovalo se hodně nejen na srazech.

Bohužel, jak tohle téma po přečtení dokazuje, tak jsou rozdíly v kvalitě znatelné. Nwb gumičky bohužel nemají valnou životnost. Sám mám teď každou gumičku jinou (Nwb před spolujezdcem) a rozdíl je pěkně na jednom okně viditelný (s přibývajícími kilometry o to více)..

Každý snese na okně něco jiného a každý má rozlišovací schopnosti nastavené jinak, nicméně určitě bych netvrdil, že je všechno jedno a totéž.
 
Cele jsem to procetl, ale nikde jsem nenarazil na otazku typu: "A co originaly primo z Mazdy...?"
 
Back
Top