• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém Mazda Connect/NNG bez dotykového displeje (od roku 2018)

taky jsem to dnes stáhl, ale to je strašná doba - jsem to zapnul v 16:20 a hotové to bylo někdy v 18:30 cca :)

Koukám, že aktualizace je teď zdarma na 5 let. Dříve byla jen 3 roky.
aha...já tam mám taky 5 let (do 7.1.2026), ale přikládal jsem to tomu, že mám přikoupenou prodlouženou záruku na 5 let
 
Nedaří se mi zprovoznit aplikaci Mazda Update Toolbox. Pořád píše "Vložte nebo připojte navigační kartu" i když je karta vložená a Windows ji normálně vidí. Zkoušel jsem odinstalovat/nainstalovat Mazda aplikaci, restartovat počítač, kartu zasunout před startem aplikace, po startu aplikace a nic... Má někdo podobný problém, nebo ještě lépe řešení?
 
Problem solved. Před spuštěním Mazda aplikace jsem spustil kontrolu chyb.
 
Hoši, nevíte jak v autě přehrát celou složku s hudbou? Mám třeba složku LUCIE a v ní 5 alb. Ve starší trojce jsem klikl na složku Lucie a přehrálo to postupně všechny alba, ale tady musím otevřít konkrétní jedno album a po přehrání to skočí do jiné složky třeba GOTT a v ní přehraje nějaké album.
 
Hoši, nevíte jak v autě přehrát celou složku s hudbou? Mám třeba složku LUCIE a v ní 5 alb. Ve starší trojce jsem klikl na složku Lucie a přehrálo to postupně všechny alba, ale tady musím otevřít konkrétní jedno album a po přehrání to skočí do jiné složky třeba GOTT a v ní přehraje nějaké album.
V menu volba ovládání přehrávání a tam jde zvolit složka. Jestli jde zvolit nadřazená složka jsem ještě nezkoušel, ale jednu složku to přehrává a opakuje. Nicméně po nějaké době, nevím přesně co to iniciuje, to zase začne přehrávat libovolnou složku co ho napadne. Takže je třeba čas od času znovu zapnout.
 
Tak dnes jsem vyzkoušel všechny možnosti a bohužel to přehraje jen přímo poslední složku. Takže když chci od jednoho interpreta třeba všechny alba, tak to musím každém albu pustit album jiné. Škoda, v BM to bylo o dost lepší.

IMG20220126180824.jpg
 
Tyjo…. On ještě někdo přehrává muziku ze složek? I když je fakt, že jsem se taky nostalgicky koukal jestli není někde škvíra na CD ?

Má smysl ty mapy na kartě aktualizovat? Vlastně dodnes nemám ani tu aktualizaci z léta, přijde mi to celé k ničemu. Když si vezmu jaký opruz ta aktualizace byla tak se mi do toho ani nechce a stejně jí nepoužívám ? ale kdyby tak byla nějaká razantní změna jako aktuální dopravní info tak to bych bral.
 
Tyjo…. On ještě někdo přehrává muziku ze složek? I když je fakt, že jsem se taky nostalgicky koukal jestli není někde škvíra na CD
Tak já jedině :innocent:. Nesnáším rádio, protože tam kecají, online rádia nehrají můj styl a Spotfity atd. nechci platit.
A jestli nepoužíváš mapy, tak to neaktualizuj. Já třeba mám mapy od Mazdy rád. Používal jsem je na BM i teď na BP. Já ji nedávno akualizoval na tu nejnovější a za půl hodiny bylo vše hotovo. Ale žádná viditělná změna tam není.
 
Aha já buď zapnu rádio nebo AM a tam mi hraje to co mám rad a bez reklam ať už ze si pustím interpreta nebo playlist či nechám objevovat muziku v mem stylu.

Navigaci od Mazdy sem zapl parkrat jinak zapinam zase přes CarPlay.
 
Já tedy složky používám pořád taky no :) prostě zvyk a mám to tak nějak, jak píše pantauleo, ale když jedu dál a mám chuť, tak jsem si poslední dobou zvyknul pouštět podcasty přes AA, jen mě u toho rozčiluje, když mi furt pak někdo volá, to mi u písniček nevadí :cool:
 
když to já vzhledem k tomu čím si vydělávám na živobytí úplně nemůžu no, já musím být až na výjimky online :)
 
Je nějaká možnost, aby se na displeji ukazovalo logo přehrávané rozhlasové stanice? Nějak mi ten obrázek vysílače už přijde okoukaný :D
 
Zkus podnět importérovi/výrobci.
Ono se tam to logo ale někdy ukáže :D Měl jsem ho tam tak dvakrát, se mi zdá. Spíš by mohlo rádio ukazovat třeba písničku, kterou hraje a ne že budu muset lozit do "dalších informací" nebo jak se to podmenu jmenuje.
 
Back
Top