• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém Mazda Connect/NNG bez dotykového displeje (od roku 2018)

já vím, že nemá smysl si stěžovat, že tam to logo u FM není (třeba u koncernu tam je), ale taky mi to vadí, čumět furt na tu anténu :D a DAB mám jen ČRo, ten je v ČR fakt tragickej a nevím, jestli se to v brzké době změní, spíš asi ne a je to škoda, že se to nevyužívá
 
DAB hraje super kolem Prahy, ale jinak je to ještě lov na vlny :confused:
Koncern měl, jen občas byl potřeba nějaký update těch ikonek (tak jak navigace).
 
já vím, že nemá smysl si stěžovat, že tam to logo u FM není (třeba u koncernu tam je), ale taky mi to vadí, čumět furt na tu anténu :D a DAB mám jen ČRo, ten je v ČR fakt tragickej a nevím, jestli se to v brzké době změní, spíš asi ne a je to škoda, že se to nevyužívá
Jsem rád, že je nás víc, kdo by tam uvítal i něco jiného než jen anténu :grinning: Takže na DAB+ pokud by bylo dobré pokrytí se logo rádií zobrazí u všech? Tak nějak jsem si myslel, že by mohlo, ale právě ta dostupnost mimo velká města jsem četl, že nic moc, proto poslouchám přes klasická FM a pořád jen s anténkou na displeji. :cool:
 
U DAB je logo, název interpreta i písničky + třeba na Radiožurnálu tam běží v okně nejnovější zprávy, nebo na radiu TOP 40 tam jsou v rámečku aktuální fota počasí z kamer. V menu jde nastavit, že pokud rádio vysílá v DAB i normálně, tak po ztrátě signálu se přepne automaticky na FM. Ale já poslouchám max. jen ty dvě stanice, protože mají signál snad po celé ČR.
 
Tak to musím někdy vyzkoušet, o tom automatickém přepnutí na FM vím, jen s ohledem na pokryté DAB+ jsem ještě nezkusil, ale zní to dobře. Některá rádia mají interpreta s písničkou i u klasického FM vysílání, takže tohle je v poho, jen mi šlo o ten "obrázek - logo". :grinning:
 
já doma chytám jen Multiplex ČRo DAB+, kvalita je dobrá, ale nejde to poslouchat furt, Multiplex ČRa, kde jsou normální rádia (E2, F1, Blaník, Impuls, Beat...) je nepochopitelně pořád jen Praha a okolí + Plzeň + Ostrava...

mapa pokrytí

 
Tak dnes byla vydána nová mapa :


Mapy Mapa celé Evropy

Nejnovější verze mapy 2021 Q4 22CW12 (Květen 2022)

Vydáno Červen 2022
 
Včera tam ještě nebyla, tak musím do garáže do auta pro kartičku ?
 
máš pravdu - nebyla, já koukal včera navečer, protože mě čeká dnes přes 500km a teď už to nestihnu :)
 
Jsi ostuda ? já už stahuju ??
Já vím, stydím se….
Když starej notebook exnul a nemám už nic se čtečkou karet - vůbec je nepoužívám.
Takže si to nahrát nemohu a jít ke kamosovi a stahovat a instalovat tam ten hrozny software a pak tam půl dne stahovat a instalovat aktualizaci (navíc ani nevím jestli to nemělo nějaké heslo na povinny účet) tak do toho se mi opravdu nechce, kor když ty mapy jsou zastaralé už v momentu vydání ?

Ale možná mi to prehraji v servisu ne?
 
Jen takový postřeh ?
Včera, když jsem aktualizoval nové mapy, tak při stahování nové verze mi to asi při cca 95 % skončilo chybou.
Zřejmě problém serveru.
Vypnul jsem program, podotýkám že SD karta byla stále připojena. Zapnul jsem znova program a proběhlo přihlášení. Udělal jsem znova zálohu číslo 2 a program ukázal že je staženo a rovnou instaloval novou verzi, takže na podruhé to už dopadlo dobře.

Tak pokud se Vám něco podobného stane, tak nemusíte ztrácet hlavu, snad jsem někomu pomohl ?
 
Já chtěl stahovat včera večer a zjistil jsem, že mi nefunguje čtečka v compu (asi to bude plné prachu, páč si ani nepamatuju, kdy napsled jsem do ní něco strčil), naštěstí jsem měl doma noťas z práce a bylo to tentokrát za chvilku (mám doma 5x rychlejší net, než v práci :p). Tak uvidíme jak hodně to bude aktulání, snad už tam bude i ta obec, která je označená víc jak rok a minulá mapa furt psala 90kmh :joy:
 
Co? I když mám rok staré auto? Nemělo to byt na 2-3 roky zdarma?
Aktualizace zdarma jsou na 5 let, ale když si to stahuješ sám. V servisu ti to aktualizují za poplatek.

Jinak dnes také staženo a aktualizováno. Tak uvidím co tam bude nového. Zatím všude kde jezdím, tak byla předchozí verze aktuální.
 
Back
Top