• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Vestavěná navigace a multimediální systém Mazda Connect/NNG bez dotykového displeje (od roku 2018)

Jo, u těch novějších systémů to je na 5 let. Já to mám až do roku 2027. Ty starší byly jen na tři roky.

Screenshot_2022-07-03-22-18-23-28_4641ebc0df1485bf6b47ebd018b5ee76.jpg
 
A jakou máte verzi softwaru CMU? Mám povolené automatické aktualizace, ale od nového auta (půl roku) tam mám 211020.
 
Se zítra mrknu, ale taky mám pocit, že se to od nového nezměnilo
 
Mám na vás dotaz k DAB+ hraje vám tam něco? nepočítám český rozhlas který neposlouchám.
mě rádio chytne jen cro a nějaké poláky a to je vše jinak musím jet jen na analogu
 
Záleží v jaké oblasti se pohybuješ, už jsem to sem dával, skoro na celém území jede jen Multiplex ČRo DAB+ a ostatní Multiplexy jsou hodně omezené, koukni sem na mapu

A jakou máte verzi softwaru CMU? Mám povolené automatické aktualizace, ale od nového auta (půl roku) tam mám 211020.
Já mám v CX5 2020 verzi 10020
 
Záleží v jaké oblasti se pohybuješ, už jsem to sem dával, skoro na celém území jede jen Multiplex ČRo DAB+ a ostatní Multiplexy jsou hodně omezené, koukni sem na mapu
většinou Frýdek a okolí, na mapu jsem koukal.
ale zase to můžu porovnat se 6kou a tam mi DAB hraje +- normálně kdežto na 3ce ne
 
Jo tak ve Frýdku by ti mělo jet i to ČRa, kde jsou Evropa2, Blaník, Rockzone...o tom se mi ve východních čechách může jen zdát :neutral:

edit : i když FM je na hraně, tam to už může mít vliv i počasí - vysílač je v Ostravě a FM je na hraně tak nějak
 
No právě na 6ce to hraje. Ikdyz jsou občas výpadky. Ale 3ka to ČRa vůbec nenaladi. Tak nevím kde je zakopany pes

Vitejme v 21 století ?
 
Tak loni jsem dostal mailem info o nových mapách asi týden poté, co jsem je měl už stažené...no a letos to máme zase opačně - v poledne mail o nových mapách, ale na webu zatím nejsou...tak se třeba přístí rok už trefíme :cool:

Navi1.jpg Navi2.jpg Navi3.jpg
 
Hm a už tam jsou nějaké změny? Uvažuju zda je vůbec aktualizovat - zatím mám verzi 2021 ?
 
Já si říkal, že mezi info-mailem a akcí samotnou se sluší nechat jistou prodlevu :)
 
Jo, u těch novějších systémů to je na 5 let. Já to mám až do roku 2027. Ty starší byly jen na tři roky.

Zobrazit přílohu 41281
Upozorní tě to nějak na novou aktualizaci samo? Mám v mobilu tu jejich aplikaci myMazda, je nutné se někam registrovat?

Jak se hrabe Tesla, Mercedes nebo BMW na Mazdu.
Mě teda přijde, že to mazda od BMW zkopírovala. Ale funguje to dobře oběma a funguje to skoro stejně.
 

Dole je registrace, ale jak jsem psal, tak mně ještě žádný email nepřišel. Ale naštěstí to hned někdo napíše sem, tak si aktualizace stáhnu.
 
Kluci zkoušel někdo překopírovat si SD kartu s navi na jinou (myslím jako zálohu, kdyby se ta stávající podělala)? Jde to nevíte?
 
Back
Top