• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Jak pečovat o automobil

Pomohly Vám tyto rady?


  • Celkem voličů
    38
Zcela normálně. Podradim a predletim ho Nevím co čekáš za odpověď.. Za mě má ten motor na předjíždění síly dost. Musí se s ním umět..

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ak nechcem auto predať do 2 rokov ako nové nejakému detailerovi, nevidím v celej snahe nejaký extra zmysel. Dať 50tis za fólie je dosť úlet, to neocení asi žiaden kupujúci ani keby to bral ako nové, takže o túto sumu je vlastne nižšia predajná cena.
Prvé roky som jazdil viacmenej po Prahe + diaľnice, takže skoro žiadne kamienky, len soľ a aj tak som mal na aute po prvej zime tak 10 šrámov, po ďalšej už som ich nepočítal a to si nemyslím, že sa na autá pred sebou lepím, niekoľkokrát som počul šupu o okno z auta čo išlo naproti mne.
Ak to bude moc zlé a nebude sa mi to páčiť, nechám streknúť celý nárazník - je to auto, ktorým sa proste jazdilo, nestálo vo vitríne a myslím, že každý kto ho raz bude odo mňa kupovať (ako X ročné) to pochopí. Mám rád, keď je čisté, navoskované, povysávané,.. ale dať za to viac ako 1000kč ročne sa mi moc nechce. Ale je to každého vec.. :)
 
Zcela normálně. Podradim a predletim ho Nevím co čekáš za odpověď.. Za mě má ten motor na předjíždění síly dost. Musí se s ním umět..

Samsung S22 256GB Tapatalk
V tom pripade se nevyhnes priblizeni k predjizdenemu vozidlu a zcela nepatricne uvrhnes svou Mazdu do nebezpeci kontaktu s kaminkem vrzenym predjizdenym vozidlem proti tvemu vozidlu a co hur, k potencialnimu zasahu dojde ve vyssi rychlosti (nejsem si ted jisty aplikaci 3. NZ). A jak z toho tedka ven :eek:
 
V tom pripade se nevyhnes priblizeni k predjizdenemu vozidlu a zcela nepatricne uvrhnes svou Mazdu do nebezpeci kontaktu s kaminkem vrzenym predjizdenym vozidlem proti tvemu vozidlu a co hur, k potencialnimu zasahu dojde ve vyssi rychlosti (nejsem si ted jisty aplikaci 3. NZ). A jak z toho tedka ven :eek:
Sedět doma.
 
V tom pripade se nevyhnes priblizeni k predjizdenemu vozidlu a zcela nepatricne uvrhnes svou Mazdu do nebezpeci kontaktu s kaminkem vrzenym predjizdenym vozidlem proti tvemu vozidlu a co hur, k potencialnimu zasahu dojde ve vyssi rychlosti (nejsem si ted jisty aplikaci 3. NZ). A jak z toho tedka ven :eek:
Já předjíždim 100 metrů za ním v bezpečné vzdálenosti

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Na 90% sa jazdí plynulo na limite povolenej rýchlosti = 100 km/h mimo mesta / obce. Nemám preto dôvod často obiehať. Ak ide kolóna vozidiel rýchlejšie - idem tiež rýchlejšie (=nezdržujem). Ak potrebujem obehnúť, priblížim sa bližšie a... ;) Na diaľnici je všetko ešte plynulejšie = tempomat na 140 a preraďujem sa dostatočne zavčasu.
V každom prípade - odstup 2 sekundy je v podstate NORMÁLNA (predpísaná) vzdialenosť medzi autami (a dostatočná vzdialenosť pre ochranu auta 👍).
Dostatočný / primeraný odstup je skvelá vec. Všimol som si, že napr aj za dažďa poniektorí jazdia blízko. Po prvé je to nebezpečné, po druhé stále stierajú okno, majú špinavé auto... Stačí jazdiť v normálnej vzdialenosti (= 2sek za sucha / cca 3 sek za dažďa, snehu...) a človek má o pár problémov menej ;).
Kedysi som išiel s kolegom na služobku. Jeho jazda bola čistý stres - lepenie sa, prudké manévre, obiehanie... A došli sme skôr? Možno o 10 minút (na cca 5 hodinovej trase) ;) Super bolo kolegu počúvať - tu sme kedysi skoro havarovali, tam sme vyleteli z cesty... Aby aj nie pri jeho štýle. (brzdový asistent pár krát "znervóznel" a varoval).

Všetko napísané neznamená, že sme sa poniektorí "netrafili" do správneho auta a jazdíme pomaly, opatrne... Možno len neradi riskujeme a užívame si skôr zatáčky, cestu, skvelý podvozok... a nie vysokú rýchlosť a riskantnú jazdu ;)

Ak nechcem auto predať do 2 rokov ako nové nejakému detailerovi, nevidím v celej snahe nejaký extra zmysel. Dať 50tis za fólie je dosť úlet, to neocení asi žiaden kupujúci ani keby to bral ako nové, takže o túto sumu je vlastne nižšia predajná cena.
Prvé roky som jazdil viacmenej po Prahe + diaľnice, takže skoro žiadne kamienky, len soľ a aj tak som mal na aute po prvej zime tak 10 šrámov, po ďalšej už som ich nepočítal a to si nemyslím, že sa na autá pred sebou lepím, niekoľkokrát som počul šupu o okno z auta čo išlo naproti mne.
Ak to bude moc zlé a nebude sa mi to páčiť, nechám streknúť celý nárazník - je to auto, ktorým sa proste jazdilo, nestálo vo vitríne a myslím, že každý kto ho raz bude odo mňa kupovať (ako X ročné) to pochopí. Mám rád, keď je čisté, navoskované, povysávané,.. ale dať za to viac ako 1000kč ročne sa mi moc nechce. Ale je to každého vec.. :)
Tak to vidí väčšina z nás. Podobný prístup by som volil skôr na nejaké drahšie auto. Mazda je síce skvelá, ale nie až taká výnimočná, aby sa to oplatilo. Sú ale aj horšie veci - napr kúpiť starú Fabiu a liať do nej peniaze v podobe "tuningu" :D

ALE... existujú ľudia, ktorí to tak chcú mať a sú tiež ľudia, ktorí uprednostnia vzhľad pred technickým stavom. Kedysi som jednu takú pani stretol... (v zmysle - "Konečne som po dlhom čase našla auto so SKVELÝM vzhľadom - bez škrabancov a poškodenia")
 
Prosím o doporučení, kam se obrátit, když bych si chtěl dát transparentní fólii na celé auto, jako ochranu proti kamínkům. Děkuji.

Ideální je poohlédnout se v okolí a zjistit si reference. Dneska se detailingem zabývá hodně lidí, ale ne od všech je ta práce odpovídající ceně. PPF folii je jak píší kolegové určitě lepší dát na nové auto, jakmile už má lak defekty, tak to není ono, musel by si někdo dát práci s kvalitní retuší.

Jinak obecně ochrana auta folií je jediná možnost jak zabránit menšímu mechanickému poškození laku, sám ji sice nemám, ale hodně vážně jsem o ní uvažoval, ale bohužel jsem řešil i jiné věci než auto a tak jsem nakonec nedal. Každopádně až někdy bude další nové auto, bude to první věc, co si na něj dám. Je na každém, jak se o auto stará a jak ho bere, ale pokud chceš mít klid od kamínků, případně nějakých šikulů při parkování, tak té investice litovat myslím nebudeš ;)
 
Prosím o doporučení, kam se obrátit, když bych si chtěl dát transparentní fólii na celé auto, jako ochranu proti kamínkům. Děkuji.
Přesně jak píší kolegové, dávat folii má smysl pouze u fungl nového auta, kdy rovnou ze salonu to přistavit na polep. Jak už jsou tam oprýskaný místa, tak už to nemáí smysl, protže by se muselo vše důkladně a pečlivě zakápnout, potom rozleštit strojně, což u tenkého mazdalaku je na hraně. Ty oprýskaný místa se tsejně musí co nejdřív zakapat, aby to třeba dle hloubky nezačalo chytat lišku. Tak jako ostatní, i já vždy na jaře a na podzim vše zakápnu, ale po špatné zkušenosti pouze barvou, vrchní bezbarvý už nedávám, protže to udělá kopeček, kterej sem dost pracně srovnával.
 
Mám wapku Karcher 5K a trochu jsem se ztratil v příslušenství. Chci koupit pěnovací trysku, ale koukám, že je FJ3, FJ6, FJ10 C... poradíte? Potřebuji k tomu ještě něco dalšího? Nemám s pořádným (a zároveň šetrným) ručním mytím auta zkušenost. Díky!
 
Ku karcheru (K3) som kúpil toto: TYP B (ten prvý) a pasuje to, funguje to. Na jednu tú pollitrovú nádržku napením postupne celé auto (vždy po častiach zmývam, aby to nestihlo zaschnúť). Pena je celkom hustá - dá sa nastaviť, povedal by som že veľmi podobná verejným WAPkám.
Akurát pozerám že pred rokom som za to dal 13 a teraz už to stojí 18 dolárov.
 
Ku karcheru (K3) som kúpil toto: TYP B (ten prvý) a pasuje to, funguje to. Na jednu tú pollitrovú nádržku napením postupne celé auto (vždy po častiach zmývam, aby to nestihlo zaschnúť). Pena je celkom hustá - dá sa nastaviť, povedal by som že veľmi podobná verejným WAPkám.
Akurát pozerám že pred rokom som za to dal 13 a teraz už to stojí 18 dolárov.
Taky jsem zakoupil. Musel jsem závit omotat těsnící páskou na vodu ale teď funguje bez chyby a pění pěkně
 
Ak si dobre pamätám, tak teflonová páska bola priamo v balení. Na to moje umývanie to úplne stačí.
 
Po víc jak roce jsem Mazdě zas dopřál trochu očistné kůry.
- Dvoje mytí BTBM
- Korrosol
- BSD+V07 - dvě vrstvy
- Sheron Tekuté stěrače - dvě vrstvy

Snad to vydrží čistý aspoň víkend když má být hezky :D a uvidím jak dlouho vydrží ta ochrana.

IMG_20240329_121056.jpg
IMG_20240329_122233.jpg
 
Poslední úprava:
Ako nanášate Korrosol? Nastriekanim originálnym rozprašovačom alebo nejak inak? Napr. nastriekať a rozotriet… Pretože sa mi zdá dosť veľká spotreba toho. Minul som možno tretinu alebo pol fľaše na jedno umytie.
 
@Tonda_15 tak aspoň je tam ta ochrana, snad to po tom jen sklouzne.

@golfiik originální 1L balení s rozprašovačem a padne cca třetina na auto. Zvláštní ale je že po roce toho na autě moc nebylo. To když jsem vzal poprvé auto Korrosolem před lety tak auto bylo cely fialový a dost pak prokouklo :D
 
Taká otázka... Ten Korrosol sa len nastrieka, nechá pôsobiť a zmyje? Alebo sa to musí aj mechanicky poutierať a potom zmyť? 🤔
 
Nastrika, nechá 3-5 minut působí a proudem vody pořádně opláchnout. Nesmí na kastli zaschnout!
A ideálně ať se nedostane na kůži
 
Back
Top