• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kdo koho kde potkal :-)

Tak včera a dnes jsem potkal snad 20 mazd a všechny jsem probliknul - ani jedna neodpověděla. Taky jsem dnes ráno viděl @Natural bez auta, jak pěkně pucuje a kecá s majitelem nějaké šedivky GH 7C... Chtěl jsem troubit, ale bál jsem se, že by Robin udělal nějaký šrám :D
 
Tak včera a dnes jsem potkal snad 20 mazd a všechny jsem probliknul - ani jedna neodpověděla. Taky jsem dnes ráno viděl @Natural bez auta, jak pěkně pucuje a kecá s majitelem nějaké šedivky GH 7C... Chtěl jsem troubit, ale bál jsem se, že by Robin udělal nějaký šrám :D
Tak tos byl ty ta bílá šestka, ses měl zastavit :D;)
 
Tak dnes pro změnu u Futura kolem 17h. dvě 6 gh v kombajnu tmavá a stříbrná (.....888). Tři 6tky mimo sraz se jen tak nevidí... :p
 
Dneska Na Stírce P8 krásná naleštěná M6 GG
Čí pak je?
 

Přílohy

  • IMG_20171109_131506.jpg
    IMG_20171109_131506.jpg
    559,5 KB · Zobrazení: 47
Dnes Ova ul. 28. října u Domu energetiky před 15h. Černá M3 MPS BL... Povědomá tvář s brýlemi...
 
Tak akorát před chvíli jsem viděl projíždět v Kostelci nad Orlicí nějakou tmavě modrou GH s mazdaklan rámečky SPZ bylo 6H2 a dál jsem nestihl :D (snad poprvé co jsem viděl někoho z klanu na silnici :eek:)
 
Já mám takovou smůlu, že jsem asi nikoho nikde v Brně nepotkal :D :D sice nemám rámečky pod SPZ, ale koukám po ostatních co je mají. Nedávno se mi zdálo, že jsem se míjel u Makra v Brně s jednou do protivky, co možná rámečky měla :D :D
 
momentálně mám prasklé oba rámečky porsche Brno, co jsem si vzal, když jsem tam byl na kávu, abych neměl hnusný bazarový :)
šest dní jsem to auto měl, když mě někdo v jeden den ve Vaňkovce odparkoval ze předu i ze zadu, naštěstí to odnesly jen ty rámečky :) :)
 
Já mám takovou smůlu, že jsem asi nikoho nikde v Brně nepotkal :D :D sice nemám rámečky pod SPZ, ale koukám po ostatních co je mají. Nedávno se mi zdálo, že jsem se míjel u Makra v Brně s jednou do protivky, co možná rámečky měla :D :D
Rámečky nemám ale po Černovické terase jezdím každý den a na Olomoucké ji mám zaparkovanou.
 
Takovy blby dotaz, ale kdo je "Pepa s rodinou a mazdaci"? Nevite? A predem se pripadne omlouvam, ze to sam nevim o_O.
 
Back
Top