• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový slet - Moravia Unit - 26. dubna 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    15

Natural

správce
Člen týmu
5 205
Další skvělé setkání mazdabandy a motivace k umytí mazdiček.
Přesné souřadnice místa konání budou upřesněny. Zatím musí postačit, že nejspíš budeme na letišti blízko Brodku u Prostějova.
Na místo pojedou 2 kolony. A to klasicky směrem od Vyškova a Prostějova. Časy a místa odjezdů budou taktéž upřesněny ;)
Všichni jsou vítáni! MAZDAR
EDIT: Je založena anketa k tomuto srazu :)
 

Přílohy

  • 11011086_690519164392171_1756957637268159799_n.jpg
    11011086_690519164392171_1756957637268159799_n.jpg
    36 KB · Zobrazení: 24
Poslední úprava:
Tak na FB zatím 9 se ZÚČASTÍ + 5 MOŽNÁ
To vypadá opět na povedený sraz jako vždy ;)
Co takto rozproudit i naší anketu nahoře? :D
 
Počasí je objednáno :cool:
Minulej sraz jsme si to s počasím vybrali tak, že na celou sezónu už budeme mít krásně :D
 
Ahojte , som tu novy, z Dalekeho Vychodu SK.
Mam blizku rodinu v Brne, priatelov na Morave, ich navstevu teoreticky by som mohol spojit s vasim mazda srazom.
snad by som sa tak mohol v aprili-dubnu stavit aj v Prostejove, ...... Brodka ? Brod ? ci kde to je?

V inom linku tunajsi klubak Gyula HU dal svoje pripomienky, ku srazu japonec.eu, suhlasim s nim.
Ja mam davny sen, navstivit mazda sraz + mozno pomoct zorganizovat sraz v Hustopecich.

Bol som tam nahodou (na mazde), ked sa tam stretli z klubu Alfa Romeo. Zavidel som im ...

Hustopece je taky stred ČSSR / Vyšegrádskej 4-ky.
Dialnica je z kazdej strany, Morava = milí ludia, dobre pivo, dobre vino, pekne penziony, lacne hotely a maju v meste aj velke parkoviska (keby nas prislo vela ...)
Snad by prisli mazdaci aj z SK, aj z HU, aj z CZ , mozno z PL.

Myslite, ze je to dobry napad, Mazda sraz Hustopeče ?!
 
Vítej tu u nás ;) No určitě budeme jen a jen rádi, když se k nám přidáš a rozšíříš naše počty teď (a nejen teď) na srazu :)
Místo bude s dostatečným předstihem upřesněno. Zatím nemůžeme říci 100%, že naše místo bude Brodek u Prostějova, protože nemůžeme předpovídat zda bude plocha připravena.. Každopádně srazy pravidelně střídáme a jednou jsme ve Vyškově nebo naopak v Prostějově. A nebo hledáme různá místa v okolí aby jsme poznali něco nové. Každopádně na tato nová místa vždy jedou kolony z Vyškova a Prostějova, takže se nikdo neztratí :)

K tomu srazu v Hustopečích. Určitě super nápad (sám mám v plánu uspořádat jednou něco většího). Ale ohledně organizace to už bude o něčem jiném. Kór když by se jednalo o mezinárodní setkání. Bude potřeba tým organizátorů a hlavně lidí, kteří mají s něčím takovým zkušenosti. Určitě nic jednoduchého a jen přípravy zaberou hodně času. Nebylo by to jen tak. Nicméně nápad je to dobrý a určitě si zaslouží aby byl v budoucnu zrealizován :)
 
Poslušně hlásím, že co se týče budoucích srazů Moravia Unit, .. já bych mohla mít v zásobě pár dobrých míst v mém okolí. :rolleyes:
 
LadyDoubleEl: Tal mrkni do těch zásob a sem s nimi.. ;) Klidně i s odkazy na mapy. Třeba z těch srazů pak vznikne Mazda roadshow po Moravě :)


Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
V neděli jedem s Dejvem okouknout letiště Vrbátky a Brodek-Želeč.. Podáme hned hlášení, jak to vypadá s místem srazu ;) Už se nám to blíží. Moc se na vás všechny zase těším :cool:
 
Dnes jsme to s Robinem omrkli a shodli jsme se,že obě místa jsou pro sraz použitelné :)

Protože jsme se ani pro jedno místo jednoznačně nerozhodli, tak jsme si řekli,že to necháme na vás .. ať si vyberete kde se bude sraz konat ;)

Uděláme to formou odpovědi v tomto vláknu, kde napište název místa které jste vybrali. Ve čtvrtek večer uděláme sčotku.

Letiště Vrbátky
http://www.mapy.cz/s/hmV3

Aktuální foto
20150419_172820.jpg
- možnost si zajet sprinty

20150419_172839.jpg



Letiště Brodek - Želeč
http://www.mapy.cz/s/hmVV

Aktuální foto
20150419_182950.jpg
20150419_182837.jpg
20150419_182831.jpg

Tak vybírejte a hlasujte.. ;) a brzy na viděnou :snaphappy:
 
Přesně tak. Já se spíše přikláním k tomu Brodku. Každopádně, kdo si bude chtít trochu zablbnout, tak lepší jsou na to Vrbátky :) V Brodku můžem dělat umělecká fota s balíkama :D
Jen doplním, že ve Vrbátkách je více prašno momentálně. Na druhou stranu cesta do Brodku, je taktéž prašná.
Takže ať to hlasování nějak nakopnem, tak za mě Brodek :cool:
 
Já neznám ani jedno místo, takže je mi to v celku jedno :) Sprintovat s mýma skoro 140 poníkama nemá smysl, takže pokud musím vybrat, volil bych balíky :D
 
Já se přikláním k místu, kde je na šířku víc místa. Jsem trošku prostorově náročná a podle fotek to vypadá na Brodek?
 
Back
Top