• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový slet - Moravia Unit - 26. dubna 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    15
Mne to celkem jedno :) bo to mám buď 146km do Vrbátek nebo 156km do Brodku :cool:. Obě obce znám, protože žena je z Moravy (Beňov u Přerova a Dub nad Moravou). Ale nejsem úplně fit, takže nevím jestli dorazím. Přece jen, chvilku bych tam jel a tak musím počkat, jestli se srovnám do konce týdne.
 
Já budu v sobotu večer na oslavě narozenin kamaráda, takže nevím, jestli budu ve stavu umožňujícím se srazu zúčastnit. Ale jelikož oslava bude v Olomouci, tak jsem pro Vrbátky - měl bych to po cestě :)
 
Tyo, ty moravsky srazy maj docela grady :) Skoda, ze to nemate vikend po. Budu mit cestu kolem...
 
To si piš :) Škoda, no tak snad někdy příště to vyjde a poctíš nás sobí návštěvou :D ;)
 
A tak na toho soba bych byla i zvědavá, když se o něm tak furt mluví .. :D
Ale asi jsem jednodušší trošku, proč zrovna sob? :oops:
 
Jo, az budu litat navigacni lety tak to nekam zamirim kde bude nejakej sraz :D

Lejdy - Soba proto, protoze nic jinyho evropskyho neprichazi v uvahu. Je supr a moc jich neni, s tim mym a jeste jednim jsme dva sveho druhu na cely mesto. SAAB je takova srdcovka uz od mala. Stejne jako Mazda. A jelikoz jsem nenasel svou vysnenou Mazdu, sahl jsem po sobovi. No a dopadne to tak, ze budu mit pak dve zihadla. Takze, ve strucnosti takhle... :)
 
V pohodě, srazy budem plánovat na letištích, když řekneš, že přiletíš :D
 
1N7RUD3R .. to je logické vysvětlení, díky.. :) a ještě otázka.. proč se SAAB přezdívá sob? :shy:
 
No, SAAB je svedskej... a sob je seversky zvire a dokonce narodni zvire. Takze se jim tak rika. Ono existuje spoustu vysvetleni. Taky svedska vyslovnost bude podobna "soob" takze asi mozna i proto... Tak nejak odjakziva jim tak rikam, ani mi to neprijde a nejsem sam :)
 
Výsledek hlasování

Takže z demokratického hlasování vítězně vyšlo letiště ve Vrbátkách :)

Letiště Vrbátky u Prostějova
http://www.mapy.cz/s/hu5o

Začátek v obvyklých 16:00.

Tentokrát se nesejdeme u Tecsa a poté hromadný odjezd na místo,ale sraz všech bude rovnou na letišti. Vedoucí zájezdu Vyškovsko-Brněnské buňky je Natural a místní squadra se už nějak domluví :D

Těšíme se na všechny a brzy na viděnou :)
 
Přesně tak, většina byla pro Vrbátky a my co byli za balíky se v pohodě podvolíme :D

Kolona z Vyškova pojede 15:15 již tradičně od benzínky Agip. Adresa: Kroměřížská 709; 682 01 Vyškov : https://www.google.cz/maps/place/Čerpací+Stanice+Agip+Česká+Republika,+S.r.o./@49.2809317,17.0206918,18z/data=!4m5!1m2!2m1!1sagip+vyškov!3m1!1s0x0000000000000000:0x6d396f24008d4e89
Já budu na benzince už v 15:00, takže do těch 15:15 ať jsme všichni na místě a můžeme jet v pohodě a klidu ;)
Předpokládám, že nebudeme mít všichni dálniční známku, tak pojedeme po staré ;)

Kdo pojede z Brna a okolí, se zde můžete klidně dohodnout a můžete jet v tandemu už od Brna. To stejné platí pro Zlín a okolí ;) Zatím to vypadá, že už od Vyškova nás pojede pěkná hromada, tak doufám, že všichni dorazíte :cool:

Jinak bych byl pro aby sem napsali domluvené info i Prostějováci aby se k nim popřípadě mohli připojit i noví členové ;)

Kdo na mě ještě nemá tel. číslo, tak napište SZ ;) Strana z Prostějovska napište o číslo Davep :)

Kdo by váhal, tak fotky z posledního březnového srazu jsou zde: https://www.mazdaklan.cz/media/categories/sraz-moravia-unit-3-2015.11/

Tak už se na Vás všechny moc těšíme a na viděnou v neděli :troll:
MAZDAAAAR
 
Poslední úprava:
Back
Top