• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový slet - Moravia Unit - 26. dubna 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    15
Přesně tak :D a pro lepší představu jak to ve Vrbátkách na letišti vypadá..video z minulého roku :)


a pár fotek

20140927_180952.jpg

20140927_182614.jpg
 
Poslední úprava:
Jaký to bude cca čas? Kdybychom čirou náhodou jeli z táboření na Oravě, spěchali, proto riskovali a projížděli přes Moravu... ;)
 
Jaký to bude cca čas? Kdybychom čirou náhodou jeli z táboření na Oravě, spěchali, proto riskovali a projížděli přes Moravu... ;)
Určitě budeš vítán. Bude super, kdy by to vyšlo ;)

Přesně tak. Oficiální začátek 16:00 .. no a určitě tak do 19:00 pobudem ;)

Hlasim se z Ciny, uz mam fotky cinskych sestek :D a ted aj troch popito:D
Tak doufám, že se opiješ natolik, že si jednu vezmeš s sebou domů :D
 
Poslední úprava:
Dnes jsem dostal od Vituse samolepící dárečky na sraz. :) Vše je připraveno, neděle může začít :hungry:
Jinak nezapomeňte, že do čtvrtka stále hlasujeme o místě :writer:
 

Přílohy

  • 2015-04-20-3049.jpg
    2015-04-20-3049.jpg
    487,3 KB · Zobrazení: 15
hmmmmm .... slušná LED výbavička na sraz :) těším se na fotky se samolepkama na auťácích
 
Jasná věc, že všechny auťáky odjedou se samolepkou :troll:
Jojo, takto vypadá můj LED pytlíček, když není zrovna vyprodán :D
 
(smajlík, s tupým výrazem, co představuje natěšenost)
Hehe, já asi ale budu trhat partu, můj zadek není nic extra.. :oops:
 
tak samolepka není nikterak povinná, ale samotnýho mě překvapilo, že ji všichni na Harfě na auto chtěli nalepit. A vlastně jsem překvapil i já sám sebe, že jsem si to nalepil na auto :jimlad:
 
Dnes jsem dostal od Vituse samolepící dárečky na sraz. :) Vše je připraveno, neděle může začít :hungry:
Jinak nezapomeňte, že do čtvrtka stále hlasujeme o místě :writer:

Neee že bych chtěl vymýšlet, ale neplánuje se třeba i menší a jiné barevné provedení nálepek..? ;)
 
Rozhodně je v plánu minimálně černá varianta ;) Velikostně nevím, ale menší provedení už by podle mě nebylo dobře čitelné. Takto je to akorát a logo se vleze přesně i na podložku RZ :)
 
Rozhodně je v plánu minimálně černá varianta ;) Velikostně nevím, ale menší provedení už by podle mě nebylo dobře čitelné. Takto je to akorát a logo se vleze přesně i na podložku RZ :)
Třeba mě to aspoň donutí si koupit nové černé podložky :D
 
Back
Top