• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový slet - Moravia Unit - 26. dubna 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    15
Nooo, tak hlásím šťastný návrat domů :D
Díky všem co mi pomohli se dostat tam (Robin - příště řekni, že je ta odbočka dolů:D) a pak i zpět..
Je teda pravda, že když jsem jela zpět, tak jsem se najednou objevila zas málem ve Vyškově, ale nakonec to dobře dopadlo. :D
Jinak díky moc za sraz, bylo to skvělé, já jsem spokojená. :)
A všechny jsem ráda poznala, i když si bohužel nepamatuju, kdo je kdo.:oops:
 
Lejdy - no to bud v pohode, s tim mam problem i ja... :D Teda obecne... kdyz je moc jmen na jednou. Ono se to casem podda ;)
 
1N7RUD3R.. hlavně ten první šok, když se na mě ve Vyškově nahrnula kupa lidí a pamatuj si ty jména, to jsem těžce nedala :D věřím, že příště už budu moci i někoho oslovit :D :)
 
Lejdy - vzdycky muzes "hej ty" vid :D Ja jsem nastesti vetsinu poznal postupne... takze to bylo v cajku. No ale tys holt to stesti nemela :D
 
Nooo, tak hlásím šťastný návrat domů :D
Díky všem co mi pomohli se dostat tam (Robin - příště řekni, že je ta odbočka dolů:D) a pak i zpět..
Je teda pravda, že když jsem jela zpět, tak jsem se najednou objevila zas málem ve Vyškově, ale nakonec to dobře dopadlo. :D
Jinak díky moc za sraz, bylo to skvělé, já jsem spokojená. :)
A všechny jsem ráda poznala, i když si bohužel nepamatuju, kdo je kdo.:oops:
Hlavně, že ses nám neztratila v koloně :D
No byla sranda, když jsme tě viděli, že si neodbočila na benzinku, ale pěkně sis to frčela rovně :)) Jak píše Michal, časem na jména přijdeš a budeš nás moct i oslovit :D ;)
 
Nebejt následné závady po mém odjezdu,velice bych si pochvaloval včerejší sraz :)

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Motor nemá vůbec výkon.Nevím co s tím je...kontrolka žádná nesvítí,nedymi to a nejedeto.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Motor nemá vůbec výkon.Nevím co s tím je...kontrolka žádná nesvítí,nedymi to a nejedeto.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
To je divné, snad se to neodrovnalo tím čistěním vstřiků. Mrkls, jestli nevyjela nejaká hadice kolem toho jak se připojoval TEC?
 
Díval sem se...Nikde nic.Zítra to jede do servisu.Tam zjisti co a jak.

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Hlavně, že ses nám neztratila v koloně :D
No byla sranda, když jsme tě viděli, že si neodbočila na benzinku, ale pěkně sis to frčela rovně :)) Jak píše Michal, časem na jména přijdeš a budeš nás moct i oslovit :D ;)

Já neodbočila schválně, to bylo myšleno tak, že tam na vás počkám :D a kolona byla skvělá.. I některý ty pohledy protijedoucích stály za to :shame:
 
Tak závada objevena.Pod deklem motoru je schovaná hadicka s plastovym zpětným ventilem,nebo klapkou?No a to je urvany...jak se včera valcilo s těma hadickama tak se nedopatřením stalo co se stalo.Naštěstí prkotina :)

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Tak závada objevena.Pod deklem motoru je schovaná hadicka s plastovym zpětným ventilem,nebo klapkou?No a to je urvany...jak se včera valcilo s těma hadickama tak se nedopatřením stalo co se stalo.Naštěstí prkotina :)

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
Takze uz opraveno? To je super
Jsem rikal ze to bude neco takoveho.
 
Back
Top