• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový slet - Moravia Unit - 26. dubna 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    15
Tak to nám nezbývá nic jiného než doufat, že se počasí vydaří :)
Myslím, že minule jsme si to už vybrali na celý rok dopředu :D

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Počasí vyjde kluci, nebojte. :)
Jinak furt jsem na vážkách kama to vlastně mám jet, protože přes Vyškov do Prostějova je to od 20km dál než přímo do Prostějova.. ale zase ..doinbeiobfwjkefncio, nikam nejede :confused:
 
Počasí vyjde kluci, nebojte. :)
Jinak furt jsem na vážkách kama to vlastně mám jet, protože přes Vyškov do Prostějova je to od 20km dál než přímo do Prostějova.. ale zase ..doinbeiobfwjkefncio, nikam nejede :confused:
ja kdyz fakt dlouze vaham,vzdy si sectu plusy a minusy,to co prevazuje tak zvolim...
 
ja kdyz fakt dlouze vaham,vzdy si sectu plusy a minusy,to co prevazuje tak zvolim...

Přesně tak :)

Každá z možných cest má něco. Přes vrch přímo na Prostějov je to kratší a o necelou půlhoďku rychlejší a z Vyškova zase pojedeš s větší grupou. Podle toho co psal vedoucí zájezdu Robin,tak účast by měla být velice slušná a to je dobře. Možná aby sis předem rezervovala místenku ve vláčku :)
U nás v Prostějově to bude asi nebude až tak velké :D
 
Vidím to na zítřek. A vzhledem k tomu že mám navoskováno od Robina, tak to jen spláchnu čistou vodou a bude to :) Teda pokud Robin nekecal :D

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
No já to teď umyl a hrůza...kapotu mám jak na tanku od kamínků dirovanou..

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Mám umyto, ale vzhledem k tomu, že se tady práší jako prase, možná to ani nebude poznat, že jsem to myl :D
 
Tak snad jsem dostatečně fit a dorazím :)
15.30 TESCO Prostějov +- budu. Nápověda interiér čím. Dnes jsem tam dodal super prvek detail a sice černý středový prvek z originál Japan RX-8 Spirit-R. To stříbrné bylo jediné co mi trochu nesedělo v interiéru, nyní dle mého úžasný celkově. Série II má jiný středový prvek než I. Popovídám o tom osobně, kdo bude mít zájem ;). Zatím díky
 

Přílohy

  • 20150425_165604.jpg
    20150425_165604.jpg
    307,5 KB · Zobrazení: 13
Tak kolik z vás dnes umyva auta? :)
Já opláchl vodou už v pátek, páč jsem věděl, že už potom nebude čas :)
Dneska pár set km v kolech, takže nějaká ta moucha se na předku určitě najde :D

Vidím to na zítřek. A vzhledem k tomu že mám navoskováno od Robina, tak to jen spláchnu čistou vodou a bude to :) Teda pokud Robin nekecal :D
Přesně tak, čistá voda, houba a usušit ;) Funguje to 100%, uvidíš, jak půjde prach sám dolů a jak se budou na autě dělat pěkné kapičky a voda bude rychle stékat :)

Tak snad jsem dostatečně fit a dorazím :)
15.30 TESCO Prostějov +- budu. Nápověda interiér čím. Dnes jsem tam dodal super prvek detail a sice černý středový prvek z originál Japan RX-8 Spirit-R. To stříbrné bylo jediné co mi trochu nesedělo v interiéru, nyní dle mého úžasný celkově. Série II má jiný středový prvek než I. Popovídám o tom osobně, kdo bude mít zájem ;). Zatím díky
Paráádníí, tak na ni se mooc těším, jak ji uvidím naživo ;) No a Tebe samozřejmě taky :D ;)

r6d3k: No uvidíme zítra, každá předpověď ukazuje něco jiného, tak snad bude ten zlatý střed a bude zataženo bez deště :)
 
Poslední úprava:
Back
Top