• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový slet - Moravia Unit - 26. dubna 2015

Zúčastníte se?


  • Celkem voličů
    15
Jojo už jsme domluvení :) Já už počítám s SOS voláním ve Vyškově :D
Každopádně jestli je to kratší vrchem, tak Dejv bude nápomocen i tam ;)
 
Vrchem je to kratší, ale tama já to neznám a proto je možnost, že se ztratím asi 187x větší, než když bych jela do Vyškova :D
 
Vrchem je to kratší, ale tama já to neznám a proto je možnost, že se ztratím asi 187x větší, než když bych jela do Vyškova :D

Tak myslím,že tam nemáš kde zabloudit.. :D V Rájci na Žďárnou (tam by mohli být i cedule na Prostějov) a před Ždárnou se napojíš na hlavní tah z Boskovic na Prostějov a už jen fičíš.. pořád po hlavní až do Plumlova. Tu cestu znám a věř mi,že tam fakt není kde zabloudit :D

Však uvidíš,co ti bude víc vyhovovat :)
 
V klidu..to dáš :D Navíc se i trochu projedeš,cesta je tam celkem fajn :D A kdyžtak zavoláš a po tel. to znavigujeme :cool: Nejsme přece žádný Béčka,ne?:)
 
V dnešní době chytrých telefonů a navigací nemáme strach ani o tebe :D Když se ztratíš,ozveš se,nahlásíš přibližnou polohu a zbytek už nech na nás ;)
 
Mi se líbí ty Tvoje krásné představy :D tak klidně pojedu do Prostějova, ale věř, že ty růžový brýle, co teď máš okamžitě mít nebudeš :D
 
:D V klidu,růžový brýle nenosím..takže bych se toho nebál :)

Jeď kudy ti to bude víc vyhovovat. Chtěl jsem ti jen ušetřit nějaký ty najetý km a tak třetinu času :)

Každopádně já nebo Robin ti v případě,že se někde ztratíš, pomůžeme abys v pohodě dojela ;)
 
Já vím, jen prostě zvažuju své možnosti a navíc nechci, aby se na mě čekalo a podobně, proto jsem to zatím měla naplánované tama, kama to znám :)
 
Jasně. Však uvidiš kudy tudy se nakonec vydáš :)

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Jojo na to, že to s nedělí vypadalo všelijak, tak jsme na dobré cestě. Já to říkám pořád, že jsme si zimu minule vybrali na rok dopředu :D
 
Ale od západu se blíží velká oblačnost...No modlim se za bezdestove počasí.V případě deště je jaké řešení?

Odesláno z mého HUAWEI P7-L10
 
Žádný déšť není přípustný :) Takže ať si oblačnost pro tentokrát nechají v Čechách..

Send from Galaxy Note 4 using Tapatalk
 
Back
Top